Актуальне сьогодення Анонси Новини Новини України Суспільство

21 листопада Закарпаття відзначить День Гідності та Свободи

У середу, 21 листопада, Закарпаття разом з усією Україною відзначатиме День Гідності та Свободи.
Так, об 11:00 біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України (пл. Народна, 3, поруч із будівлею ректорату Ужгородського національного університету) та на балконі Закарпатської ОДА запалять лампадки у пам’ять про тих, хто ціною власного життя виборював право України на європейський вибір.
Окрім того, в атріумі облдержадміністрації від сьогодні, 19 листопада, експонують виставку світлин періоду Революції Гідності. На понад півсотні робіт закарпатських фотокореспондентів зафіксовані знакові події ужгородського Євромайдану.
Цього року Україна відзначає п’яту річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та вшановує громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Запрошуємо до участі та висвітлення!

В зв’язку з цим керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій  видав розпорядження про загальноєпархіальне звершення поминальної панахиди за загиблими під час Революції Гідності. У ньому зазначається: “Священнослужителям Закарпатської єпархії УПЦ КП, під час богослужіння 21.11.2018 року, звершити поминальну панахиду за загиблими під час Революції Гідності”. 

(Переглядів: 15 )