3000 пророцтв з Біблії вже справдились! Цікаві факти про Біблію

3000 пророцтв з Біблії вже справдились! Цікаві факти про Біблію

 |   | 

biblia1-300x225Окрім найбільших продажів, Біблія стала рекордсменом серед книг і за тривалістю створення. До того ж, це єдина книга у світі, написана колективом авторів, які жили у різні часи і не були знайомі одне з одним.

Цікаво, що у переліку укладальників Біблії є царі, пастухи, рибаки, пророки. Не зважаючи на відмінності авторів у соціальному положенні, національності і культурі, а також освіті, їх думки і твердження, викладені у Біблії, позбавлені суперечностей і незгоди.

Ще дещо цікаве про Біблію. Протягом багатьох років людству вдалось проаналізувати і підрахувати, що у Святому Письмі містяться понад 3000 пророцтв, які вже справдились. Передусім вони стосуються стародавніх держав і народів, але також знавці намагаються пов’язати тексти пророцтв із сучасними подіями і знаходять підтвердження тому, що у Біблії вказано і про події XXI ст.

Біблія також є книгою, яку найбільше коментують. Для того, аби у Оксфордській бібліотеці вмістити усі роботи, що стосуються 1-шого Послання Апостола Івана, довелось виділити площу у 20 кв.м.index

Також відомо, що жодна з книг в історії людства не переживала таких утисків, як Біблія. Різні правителі свого часу накладали заборону на Книгу Книг, наказували її спалювати, усіляко паплюжили викладене на її сторінках. До прикладу, уряд Французької Республіки, прийнявши рішення боротись із релігійними забобонами, у 1793 році звелів спалити усі примірники Біблії. Указ був дійсним чотири роки. Також ця книга, а заразом і володарі її примірників, кілька десятків років зазнавала переслідувань на території СРСР.

Ще один неймовірний факт про Біблію свідчить: щосекунди у світі друкують один примірник Книги Книг, а щоденний тираж Біблії нараховує 32 876 екземплярів різними мовами світу, саме через це Біблія отримала звання бестселера. Книгу переклали на більше ніж 2 400 мов, тож приблизно 90 відсотків населення планети можуть читати біблійні тексти рідною мовою.

Натепер у друкованому варіанті існує близько 5 мільярдів цілого зібрання Біблії або її окремих книг. Також всесвітньо відому книгу вирізняє з поміж інших те, що оволодіння її знаннями не потребує спеціальної підготовки, тобто її може читати і розуміти будь-хто.

(Переглядів: 647 )

Читати більше

Початок римо-католицького Адвенту. Традиції у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – періоду приготування до Христового Різдва в літургійній традиції Римо-Катол...
Кафедральний греко-католицький собор Ужгорода з висоти пташиного польоту (+відео) Ужгородський Хрестовоздвиженський кафедральний греко-католицький собор — головний греко-католицький храм міста Ужгород і резиденція мукачівських єписк...
Блаженніший митрополит Володимир: «Дії політиків суперечили інтересам нашої Церкви і загрожували розвитком нових конфліктів і розколів»... Не вщухають конфлікти серед віруючих в українському суспільстві. Потік неправдивої та компрометуючої інформації все більше розповсюджується серед насе...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *