40-річна ужгородка стала матір’ю попри поради зробити аборт

40-річна ужгородка стала матір’ю попри поради зробити аборт

 |   | 

В Англії, Ісландії, Люксембурзі, Фінляндії, Японії та навіть у Індії – аборти дозволені тільки з медичних та соціально-економічних показників, а також у випадках зґвалтування.

У Великій Британії для медичного аборту потрібні висновки двох лікарів. В Польщі ця операція взагалі заборонена. А в Україні право зробити аборт має кожен, не залежно від причин. Від так жінки масово убивають дітей у утробі, отримуючи чи то психологічну чи фізичну травму, і тяжкий гріх на душу. Героїня нашого сюжету, перебуваючи у не найкращій ситуації як віковій так у фізичному плані зважилась на пологи і вирішила поділитися своїм досвідом.

Перші секунди життя, сльози крик, перший дотик та перші слова мами, обійми, поцілунок. А ще, що може бути кращим, як народження нового життя, а для жінки усвідомлення, що стала матір’ю. Материнська любов, кажуть здатна згорнути гори, відродити до життя і врятувати від страшної недуги. А на що здатен страх стати мамою? Невже на вбивство?

Так це не реальна історія, а тільки вигаданий до пісні фільм. І справді не хочеться вірити, що мати здатна на вбивство власної дитини, і хоч в утробі, та все ж живої дитини. Однак на жаль Україна залишається лідером серед країн за кількістю абортів. За статистикою МОЗ, щорічно близько 200 тис. українок переривають вагітність. При цьому 60% абортів роблять за бажанням жінки, 40% – за медичними показниками. На щастя на Закарпатті цей показник з роками суттєво зменшується. Так за перше півріччя року 25 абортів зробили жінки не по медичним показам у гінекологічному відділенні Ужгородської лікарні.

Звичайно, це не єдина лікарня, де жінки проводять аборт, однак і в загальному статистика області тішить чого не скажеш про цифру загальноукраїнську. В області займаються просвітницькою роботою, як медики так представники духовенства. Тож що таке ця процедура, зі страшною назвою? Священик – отець Владислав, батько 3-х дітей переконаний – це дітовбивство.

Представники духовенства аборт вважають важким гріхом, прирівнюють до вбивства. Що кажуть лікарі, можливо нічого страшного в цій маніпуляції немає? Звучить моторошно, а без емоцій важко дивитись на це відео. Однак мало того що аборт це гріх, вбивство дитини , це ще й величезна шкода організму жінки дівчини. Фізична та психологічна. Загроза залишитися безплідною.

Тож що ж штовхає жінок до такої радикальної міри? Вік? фінансові проблеми? сімейні негаразди? А можливо, все в купі? Хвороба, вік, наявність дітей? Чи можуть ці підстави стати причиною до вбивства? Пані Лариса – Ужгородка – переконана – ні.

Ця жінка у свої – за 40, знову стала мамою. Два роки тому пані Лариса, думала що наступив клімакс, однак виявилось, у її утробі б’ється сердечко.

Спочатку стало страшно, адже вже не молода, крім того жінка має інвалідність, у неї відсутній суглоб, а крім дитини в її утробі ще й була величезна фіброміома вагою у 2,5 кг. Лікарі казали, пухлина , у 90% випадків вбиває дитину, та пані Лариса знала, її син витримає цю боротьбу. І вже через 6,5 місяців вагою у 1,8 кг її малеча побачив світ.

У квітні Ромчику виповнилось 2 рочки. Маленький позитив у родині, активний, життєрадісний. Пані Лариса виховує його разом з чоловіком та старшим сином і дякує Богу за можливість відчути себе мамою знову.

Хіба не заслуговує на життя ваш син чи донечка? Хіба не заслуговуєте ви – почути з уст малечі – мамо? Не вже історія пані Лариси не доводить, що з будь якої ситуації є вихід. Не забувайте про те, що навіть комочок, який ви бачите на УЗД – жива людина, і вже має серцебиття. А аборт не позбавляє вас вагітності, а робить вас матір’ю мертвої дитини.

Джерело – m-studio.net.ua

(Переглядів: 25 )

Читати більше

Весь грудень молитися за літніх людей закликає Папа Римський Папа Франциск просить вірних присвятити грудень молитві «за літніх людей, щоб вони завдяки підтримці сімей та християнських громад сприяли своєю мудрі...
Слово єпископа Варсонофія перед Великим постом Слово єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія перед Великим постом .             Всечесні отці , улюблені брати і сестри, дорога Закарпатс...
«Мукачівська православна єпархія робить неоціненний внесок у розвиток церковної науки та історії»: учасники Міжнародної конференції про наукове зібрання... Щорічно Мукачівська православна єпархія спільно з науковцями виступає організатором низки солідних наукових зібрань. 2017-ий не став виключенням. 4-5 ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →