Найстрашніші монстри з релігій всього світу

Найстрашніші монстри з релігій всього світу

 |   | 

Кожна існуюча релігія має свої притчі. Вони пояснюють норми поведінки даної релігії, а так само основні її положення. Притчі мають недобрих послідовників. З цієї статті вам стане відомо про релігійні монстрів, чекають шансу завдати вам свій візит.

1. Пишача.

Один зі східних демонів. Це свого роду дух людини, який за життя скоїв якийсь злочин: крадіжка, вбивство, згвалтування і так далі. Опис пишача досить огидні: гуманоїди з червоними очима, чорною шкірою і опуклими венами. Рід їх діяльності полягає в наступному: душі бродять по кладовищах, в місцях страт злочинців, вишукуючи невинних дівчат. Саме пишача приписують чию – небудь несподівану вагітність.

2. Джини.

Ісламська міфологія свідчить про те, що джини є єдиними істотами, крім людини, які володіють свободою волі. Місце проживання джинів – паралельні світи. Люди не бачать їх, проте вони існують. Так само, як і люди, джини народжуються, заводять сім’ї, а потім, після смерті, постають перед судом Аллаха. Найстрашніші серед джинів – ифриты. Крилаті, величезні, дуже злі пекельні істоти, які живуть під землею. Вони перебувають на службі Ібліса – аналога Сатани.

3. Нефіліми.

З Біблії всім відомо про Ґоліяте. Він був неймовірних розмірів. Існує версія, що він був нащадком цілої раси гігантів, відомим під назвою нефіліми або велетні. Віруючі люди мають кілька версій походження нефілімів. Одні переконані, що це діти, народжені від простих жінок і небесних ангелів. Іншим належить теорія про те, що нефіліми – нащадки Каїна. Яка б не була теорія їх походження, очевидно, що ці істоти були не тільки величезними, але ще і дуже лютими.

4. Ветале.

Цей монстр, на відміну від інших привидів сходу, має справу не з живими людьми, а з трупами. Ветале вселяється в померлої людини, після чого труп не розкладається, і в такому образі бродить по світу. Дуже схоже на зомбі з міфології Америки. Різниця між ветале і зомбі в тому, що вселившемуся духу немає необхідності пожирати мозок людини або його плоть. Він просто мучить людей, а так само дратує їх із-за заздрості.

Далі буде

(Переглядів: 366 )

Читати більше

5 речей, які християнину не варто робити в соціальній мережі Світ розвивається дуже інтенсивно. Навряд чи, наприклад, Феофан Затворник міг подумати про те, що через сотню років єпископи, що знаходяться далеко од...
Літургія Передосвячених Дарів. Те, чого ви не знали (рос.) Многие согласятся с тем, что одна из самых красивых служб Великого поста – Литургия Преждеосвященных Даров. Но так как она совершается только во время...
Без вини винуваті, або Як православним прививають комплекс “відповідальності” Великого резонансу в ЗМІ набула заява, так званої ініціативної православної  групи, щодо Львівського Собору 1946 року. Греко-католицькі ЗМІ зреагували...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *