Престольне свято с. Синевирська Поляна

 |   | 

12 липня, в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла своє престольне свято відзначає православна церковна громада села Синевирська Поляна, що на Міжгірщині.

Це високогірне село пишається своїм старовинним храмом, пам’ятником архітектури XVII-го століття. Оскільки ця церква вже не може вмістити всіх віруючих, парафіяни вирішили збудувати новий храм на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Урочисте богослужіння якраз і відбувалось у новозбудованому храмі.

Святкову літургію очолив Синевирський благочинний протоієрей Іоанн Паканич. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Петро Пишка, який в цей святковий день молитовно відзначає свій День Ангела та духовенство Синевирського благочиння.

Велика кількість віруючих цього дня причастилися святих Христових Таїн.

Після літургії відбувся традиційний хресний хід. По його завершенні архімандрит Олексій (Бринчак) виголосив проповідь, в якій розкрив значення трудів святих апостолів Петра і Павла та привітав отця-настоятеля і парафіян із престольним святом їхнього храму.

В свою чергу настоятель парафії отець Петро подякував священикам і всім присутнім та побажав молитовного заступництва святих апостолів.

Духовенство Синевирського благочиння та православна церковна громада села Синевирська Поляна щиросердечно вітають отця Петра з Днем Ангела, бажають душевного миру, допомоги Божої в служінні та довгих років життя.

Автор та фото: прот. Ігор Бембило

(Переглядів: 86 )

Читати більше

Відомий на всю країну протоієрей вдруге навідався до столиці Закарпаття Вже вдруге до Мукачівської православної єпархії  в рамках місіонерського туру, із концертною програмою прибув переможець національного конкурсу “Голос...
Громадська рада при Мінкультури закликала припинити політичні спекуляції навколо релігійної ситуації в Україні... Громадська рада при Міністерстві культури України рішуче засуджує політичні спекуляції навколо конфесійної належності громадян, які стали жертвами кри...
Унікальна дитяча Літургія відбулася в одному з храмів УПЦ (+відео) Від дзвону у дзвони до виголошення проповіді – весь комплекс літургічних служінь, окрім священицького, звершували діти У період святок у Свято-Успенс...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *