Аморальність, котра не карається… Або як спиваються студенти УжНУ

Аморальність, котра не карається… Або як спиваються студенти УжНУ

 |   | 

«Чи ж не розуміють всі ті, хто чинить безправ’я, хто мій люд поїдає? Вони хліб Господній їдять, та не кличуть Його…»

Книга Псалмів: Псалом 13.4

Мета, майже, кожного студента у вищих навчальних закладах – отримати певний кваліфікаційний рівень. Звичайно, спершу треба докласти чимало зусиль, щоб освоїти омріяний фах. А вже тоді – випускника, з дипломом в руках, можна назвати людиною, котра має вищу освіту. Та чи дозволить собі освічена людина вживати необмежену кількість спиртного, ламати лавиці, смітити в громадських місцях і частувати лайкою тих, хто просить тиші?

Гуртожиток №4 УжНУ – найбільший в області, тому «мирним» мешканцям тут у червні нелегко, бо свій захист святкує вже дипломована «мафія». В обідню пору можна побачити парубків, котрі несуть ящики пива своїм товаришам. Дехто напивається вперше, інші – як і кожен день. Прикро, що одним пивом все не завершується. Потім починаються крики з назвами факультетів, гучна музика до пізньої ночі, бійки з товаришами, інколи суперечки з охороною Студмістечка, чути звук битого скла, а на наступний день ніби нічого і не було.

Якщо мешканці 4-го гуртожитку вже з цим змирилися, то жителям 5-го важче, бо думають не за себе, а за своїх дітей, котрі не можуть очей зімкнути під постійний крик і музичний супровід на декілька районів.

Найбільш гнітючим фактором є те, що з кожним роком все буде повторюватися і надалі, бо «нащадкам» нема чого боятися, адже наказаним ще ніхто не був. Хоча ні, мабуть були – ті, кому на каву не вистачає, та виносити сміття не так вже й страшно.

Диплом – це не привід «з’їхати з глузду», а можливість задуматися про доросле життя, про те, яким ти закарбуєшся в пам’яті оточуючих. Для тих, хто скаже: «А як же інакше відсвяткувати довгоочікуваний диплом?» – відповідь з народу: «З розумом!». Подумайте про своїх батьків, котрі, звичайно не стануть любити вас менше, але і пишатися, в цей момент, вами не будуть.

Цим матеріалом ми не збиралися нікого осудити, Господь Вам суддя, це лише тверезий погляд з боку на не тверезих випускників.

(Переглядів: 1 901 )

Читати більше

МУКАЧЕВО. Відбувся концерт протоієрея Олександра Клименка, переможця “Голосу країни-7” Медіатека»  Проекти»  Публікації»  Подвижники благочестя Молодіжки єпархії»  БІНДЦ»          Го...
Варсонофій очолив Літургію св.свт.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі м.Берегово 09 жовтня 2016 року в Неділю 16-ту після П"ятидесятниці,апостола, євангелиста Іоана Богослова, керуючий Закарпатською єпархією Української Православно...

Про автора

1 Коментар

  1. Volodymyr 10.07.2015 at 10:13

    Ні, тут ніхто нікого не осуджує. Взагалі.
    Нічого що більша частина студентів з сіл, із віруючих сімей? Коли приїздять до гуртожитку, мабуть вперше відчувають свободу, котрою не навчені користуватись. Свободу від обов’язків, свободу від повинності, котрою зв’язані від народження.
    Якщо вимоги для вступу були вищими, проводилась належна профорієнтація, то і випадкових людей на поприщі ВНЗ поменшало, і не стикнулись би паства з “негативною свободою”, а держава з диркою у вигляді бюджету освіти.

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.