Архієрейські богослужіння в період Страстного тижня.

Архієрейські богослужіння в період Страстного тижня.

 |   | 
13 квітня 2017 р. об 11.00 год , в Четвер страсного тижня, в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово, владика Варсонофій очолить Божествену літургію святителя Василія Великого з Чином омовіння ніг . Того ж дня о 17.00  в Свято-Троїцько-Михайлівському храмі міста Берегово Архіпастир очолить Утренню з читанням 12 страсних Євангелії.
14 квітня 2017 р. в П’ятницю страсного тижня керуючий Закарпатською єпархією в Свято-Успенському храмі міста Мукачево , о 1700 очолить Вечірню з чином виносу святої Плащаниці.
15 квітня 2017 р. в Суботу страсного тижня в Свято-Троїцькому Храмі  міста Ужгород ( м-н “Шахта”)  владика звершить Божественну літургію святителя Василія Великого. Початок о 1000.
 
Прес-служба Закарпатської єпархії
(Переглядів: 33 )

Читати більше

Єпархіальний духовно-просвітницький табір «Камо грядеши» запрошує дітей на відпочинок «Камо грядеши?» – саме під такою назвою-гаслом з 13 по 23 липня 2016 року з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, ініціати...
В Україні можна буде побачити різдвяні богослужіння з Папою Римським наживо Телеканали «Перший», «5» та «EWTN» у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть на живо різдвяні богослужіння з Папою Франциском: 24 грудн...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *