БЕРЕГОВО. На горі Керек звершено Хресний хід та молитву за мир в Україні

БЕРЕГОВО. На горі Керек звершено Хресний хід та молитву за мир в Україні

 |   | 

Восени 2001 року на горі Керек, одній з низки пагорбів, що півколом оточують частину Берегова, був освячений величний 12-метровий, білий Хрест, який одразу став одним із символів міста та символом єднання, злагоди та дружби між народами, своєрідним форпостом багатонаціонального міста.

Щороку під час Великого посту до святині збираються всі традиційні християнські конфесії міста щоб у спільній молитві подякуваати Богу за Його благодіяння та попросити миру нашій Українській землі. Католицька церковна традиція звершує так звану Хресну дорогу (також має назву Via Dolorosa, тобто “Шлях скорботи”) — дорога, яку Іісус Христос пройшов на Голгофу. Православна церковна традиція звершує Хресну ходу. Не став виключенням і 2017 рік.

19 березня у третю неділю Великого посту духовенство Мукачівської православної єпархії взяло участь у Хресній ході та молитовному стоянні біля святині.

З благословення керуючого Мукачівською єпархією Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського участь в заході взяв благочинний міста Берегова, настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що в м. Берегово, протоієрей Омелян Войтович, клірик храму, протоієрей Василій Ломага, намісник Ужгородського Воскресенського чоловічого монастиря, голова Паломницького відділу єпархії, архімандрит Марк (Куштан) та насельник Воскресенської обителі, ієромонах Антоній (Сличко).

Духовенство разом з вірянами звершили біля Хреста молебень за мир в Україні та припинення протистояння на Сході нашої держави.

Після молебню отець Марк звернувся з пастирським словом до присутніх та призвав на всіх Боже благословення.

Фото: архімандрит Марк (КУШТАН)

(Переглядів: 68 )

Читати більше

6 травня в церковному календарі Великомученик Георгий был сыном богатых и благочестивых родителей, воспитавших его в христианской вере. Родился он в городе Бейрут (в древности — Бели...
Владика Марк відслужив заупокійне богослужіння у Димитрівську поминальну суботу 7 листопада 2015 року Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський відслужив заупокійне богослужіння у Храмі Нерукотворного Спас...
Зведений релігійний календар на червень 2016 рік Червень3 червняПресвятого Серця ІсусовогоГригоріанський, римо-католицький календар4 червнясв. Католикоса Нерсеса ВеликогоВірменський календар5 червняД...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *