Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому Церква забороняє ходити до чаклунів і ворожок (+відео)

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому Церква забороняє ходити до чаклунів і ворожок (+відео)

 |   | 

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй недільній проповіді застеріг: звернення до так званих чарівників і ворожок завдає тільки шкоди, зцілити людину може тільки Бог. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший владика розповів, що кожен християнин веде духовну боротьбу. Іноді люди, піддавшись спокусам, схиляються до гріха і тоді, буває, що Господь попускає злим духам доторкнутися до людини.

«Для того щоб ми зрозуміли, який демон моторошний, мерзенний, який він огидний, щоб ми усвідомили до кого йдемо, коли грішимо, Господь попускає злим духам доторкнутися до нас, — зазначив Предстоятель і продовжив. — Людині не властиво страждати — вона хоче жити в мирі й радості. Але ані миру, ані радості немає, коли демон приступає до людини. Тоді люди шукають виходу з такого становища».

По слову Архіпастиря, Господь попускає людині такі випробування, бажаючи повернути її на шлях істинний, але не всі це розуміють.

«Бажаючи позбутися страждань, деякі люди йдуть до чаклунів, ворожок, щоб з них «зняли порчу», — сказав він. — І буває й так, що їм нібито допомагають. Але насправді, той, хто буцімто «знімає порчу», не відганяє диявола від людини. Відбувається оманлива демонська гра: один біс йде, а на його місце приходить інший, ще гірший від першого. Людина думає: “Ось, мені вже стало краще”, але в іншому місці йому стане ще гірше».

Його Блаженство підкреслив, що «позбутися від злих духів, ми можемо тільки звертаючись до Бога, тільки Божественною силою — іншого шляху немає».

«Людина повинна смиренно і з покаянням прийти до Бога і благати Його: “Прости мене, Господи!”. Слід намагатися виправити ті свої гріховні немочі, через які Господь попустив випробування. І тоді Бог зцілить людину», — зазначив Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 1915

(Переглядів: 3 )

Читати більше

У Києві відкрили “Стіну пам’яті” загиблим українським воїнам на Донбасі "Стіну пам'яті загиблих за Єдність України" відкрили і освятили на території Михайлівського монастиря, 30 травня 2015 року. Зображена вона у вигляді т...
Престольне свято Свято-Іоанно-Богословського монастиря 21 травня, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський в день престольного свята відвідав Свя...
Петро Порошенко привітав Патріарха Святослава з 45-літтям! 5 травня Главі УГКЦ виповнюється 45 років. З цієї нагоди Патріарха Святослава привітав Президент Порошенко.«Високо ціную Ваше самовіддане служіння Бог...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *