Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому Церква забороняє ходити до чаклунів і ворожок (+відео)

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, чому Церква забороняє ходити до чаклунів і ворожок (+відео)

 |   | 

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй недільній проповіді застеріг: звернення до так званих чарівників і ворожок завдає тільки шкоди, зцілити людину може тільки Бог. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший владика розповів, що кожен християнин веде духовну боротьбу. Іноді люди, піддавшись спокусам, схиляються до гріха і тоді, буває, що Господь попускає злим духам доторкнутися до людини.

«Для того щоб ми зрозуміли, який демон моторошний, мерзенний, який він огидний, щоб ми усвідомили до кого йдемо, коли грішимо, Господь попускає злим духам доторкнутися до нас, — зазначив Предстоятель і продовжив. — Людині не властиво страждати — вона хоче жити в мирі й радості. Але ані миру, ані радості немає, коли демон приступає до людини. Тоді люди шукають виходу з такого становища».

По слову Архіпастиря, Господь попускає людині такі випробування, бажаючи повернути її на шлях істинний, але не всі це розуміють.

«Бажаючи позбутися страждань, деякі люди йдуть до чаклунів, ворожок, щоб з них «зняли порчу», — сказав він. — І буває й так, що їм нібито допомагають. Але насправді, той, хто буцімто «знімає порчу», не відганяє диявола від людини. Відбувається оманлива демонська гра: один біс йде, а на його місце приходить інший, ще гірший від першого. Людина думає: “Ось, мені вже стало краще”, але в іншому місці йому стане ще гірше».

Його Блаженство підкреслив, що «позбутися від злих духів, ми можемо тільки звертаючись до Бога, тільки Божественною силою — іншого шляху немає».

«Людина повинна смиренно і з покаянням прийти до Бога і благати Його: “Прости мене, Господи!”. Слід намагатися виправити ті свої гріховні немочі, через які Господь попустив випробування. І тоді Бог зцілить людину», — зазначив Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 1915

(Переглядів: 6 )

Читати більше

На Закарпатті завершились зйомки фільму «Синагога» за новелою Кафки Держкіно прийняло завершений 30-хвилинний фільм «Синагога» режисера Івана Орленка за новелою Кафки.«Дія фільму відбувається під час Голокосту. Сценарі...
На Великоберезнянщині стоїть 500-літній храм у дворі місцевого жителя Церкву збудував більше 400 років тому прапрадід господаря будинку - розповідає Закарпаття рідне.  Більше 400 років тому прапрадід місцевого...
Отець Іван Ісаєвич про перебування в зоні АТО https://www.youtube.com/watch?t=43&v=WkL9KcRGfhE&noredirect=1

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *