Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав вірників до покаяння та добрих справ

Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав вірників до покаяння та добрих справ

 |   | 

За богослужінням у Десятинному монастирі у четвертий день Великого посту Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав вірних до покаяння і добрих справ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

“Ми вступили у той час, коли Церква закликає нас до сугубої молитви, до великого покаяння, до творіння добрих справ. І кожен з нас по мірі своїх сил тримаємо піст тілесний, творимо молитви. Але разом з тим треба тримати й піст духовний, який полягає в тому, щоб – як говорить Церква – розірвати союз з неправдою, розірвати рукописання своїх гріхів через покаяння, дати хліб тим, хто голодує, і допомогти тим, хто потребує цього. Це піст духовний, який з’єднуючись з тілесним, приносить велику користь для кожної людської душі”.

Предстоятель нагадав вірним про особливий молитовний подвиг під час посту – читання однієї кафізми Псалитиря у день. “Це наша молитва за українську владу, воїнство, народ, за нашу українську землю, щоби Бог благословив нас миром, щоб ми навчилися один одного терпіти, один одного любити і в любові долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху нашого земного життя”, – пояснив Архіпастир.

Блаженніший Владика прикликав Боже благословіння на усіх, хто молиться у монастирі, “тому що це місце є нашою колискою – колискою християнства”.

Предстоятель зазначив, що саме  Ім’я Боже, Яке більше тисячі років почало прославлятись на нашій землі у Десятинному храмі, “зробило наш народ красивим, сильним, благородним та допомагає нам і сьогодні бути людьми”.

“Хоча часом буває так, що людиною важко залишитися, тому що навкруги беззаконня, неправда, – але християнин має бути завжди християнином, він не має губити свого людського, а тим більше християнського, обличчя в будь-яких умовах життя, які б не склалися”, – наголосив Архіпастир.

(Переглядів: 11 )

Читати більше

Священнослужителі Ужгорода благословили даівці в зону АТО 28 травня з Ужгорода, вже вшосте, вирушив на схід України зведений загін працівників Державтоінспекції Закарпатської області у складі 5 екіпажів. 15 п...
Священнослужителі Мукачівської Православної єпархії окропили хрещенською водою всі корпуса міських та обласних лікарнях... 19-20 січня в дні святкування великої події християнського світу – Хрещення Господнього у всіх міських та обласних лікарнях, диспансерах міста Ужгород...
Високопреосвященніший Феодор звершив Всенічне богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі... 21 листопада напередодні 25-ї Неділі по П’ятидсятниці та молитовної пам’яті ікони Божої Матері «Скоропослушниця» керуючий єпархією Високопреосвященніш...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *