Богослужіння Варсонофія в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

Богослужіння Варсонофія в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

 |   | 

20 вересня 2015 року, в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій (Руднік) відслужив Літургію св.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово.

Разом з Його Преосвященством молився настоятель вищевказаного Храму – особистий секретар Владики Варсонофія – митр. прот. Михаїл Савко.

Під час Богослужіння, за встановленою традицією, Преосвященнійший Варсонофій помолився за Україну та воїнів, що захищають нашу державу в зоні АТО, а також за упокій душ тих військовослужбовців, котрі життя своє віддали за незалежність нашої ДЕРЖАВИ , ВІРУ ТА СВІЙ НАРОД.

Після завершення уставного Богослужіння Владика звернувся до прихожан з повчальним словом, подякував митр.протоієрею Михайлу Савку за те, що від імені Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП він супроводжував групу вірників до святого міста Єрусалима.

По завершенню проповіді єпископ Варсонофій помазав усіх присутніх освяченим на Гробі Господньому єлеєм, а протоієрей Михайло Савко роздав кожному свічки та іконки з Храму Гробу Господнього.

(Переглядів: 175 )

Читати більше

Богослужіння єпископа Варсонофія в м.Хуст 06 грудня 2015 року , єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій ( Руднік) з архіпастирським візитом відвідав м.Хуст, де в Храмі в честь с...
Відбулося богослужіння єпископа Варсонофія в селі Косівська Поляна 13 липня 2015 року, в день свята Собору славних і всехвальних 12 апостолів, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій відвідав Рахівське благочи...
Єпископ Варсонофій прийняв участь у ІX науково-практичній конференціі “Європейська юридична освіта і наука”.... 13.11.2015 року, на запрошення заступника Закарпатської ОДА Петіка Олександра Владиславовича та Ректора Київського унівеститету права НАН України , за...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *