Богослужіння Варсонофія в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

Богослужіння Варсонофія в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці

 |   | 

20 вересня 2015 року, в Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій (Руднік) відслужив Літургію св.Іоана Золотоустого в Свято-Троїцько-Михайлівському Соборі м.Берегово.

Разом з Його Преосвященством молився настоятель вищевказаного Храму – особистий секретар Владики Варсонофія – митр. прот. Михаїл Савко.

Під час Богослужіння, за встановленою традицією, Преосвященнійший Варсонофій помолився за Україну та воїнів, що захищають нашу державу в зоні АТО, а також за упокій душ тих військовослужбовців, котрі життя своє віддали за незалежність нашої ДЕРЖАВИ , ВІРУ ТА СВІЙ НАРОД.

Після завершення уставного Богослужіння Владика звернувся до прихожан з повчальним словом, подякував митр.протоієрею Михайлу Савку за те, що від імені Управління Закарпатської єпархії УПЦ КП він супроводжував групу вірників до святого міста Єрусалима.

По завершенню проповіді єпископ Варсонофій помазав усіх присутніх освяченим на Гробі Господньому єлеєм, а протоієрей Михайло Савко роздав кожному свічки та іконки з Храму Гробу Господнього.

(Переглядів: 170 )

Читати більше

Радуйся Похвало Почаївська і всього світу надія і утіхо! 05 серпня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій , молитовно вшанував Пресвяту Богородицю, в чудотворному її образі "Почаївс...
Єпископ Варсонофій звершив чернечий постриг в м. Берегово 19 липня 2015 року, в Свято-Троїцько-Михайлівському соборі м.Берегово (настоятель-протоієрей Михайло Савко), за вечірнім богослужінням єпископ Ужгород...
Дитячий тематичний захід “Святий Миколай Ти до нас завітай” 20 грудня 2015 року , з благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського УПЦ КП Варсонофія ( Руднік ) в Храмі св.вмч. Пантелеймона Цілителя смт. ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *