Діти Ужгородщини відправилися у паломництво святими місцями України (+відео)

Діти Ужгородщини відправилися у паломництво святими місцями України (+відео)

 |   | 

Кожна з чотирьох православних святинь, які під час подорожі побачать діти із Лінців, Кібляр, Гайдоша та Пацканьова –  дуже важливі для нашого народу. Наші предки з покоління в покоління здійснювали сюди паломницькі поїздки.

Почаївська Лавра та святі місця Кременця на Тернопільщині, Києво-Печерська Лавра у столиці, а також Чернівці – саме такий маршрут подолають 47 школярів з Ужгородського району.

Здійснити паломництво стало можливим за меценатської підтримки партії “Відродження”: народному депутату Михайлу Ланьо та депутату Закарпатської облради Мирону Помпелю.

У подорож дітей проводжали молитвою, котру здійснив благочинний Ужгородського району о.Володимир єпархії УПЦ.

Одразу після молитви у селі Лінці діти сіли в автобус і відправилися у захоплюючу мандрівку святими місцями.

(Переглядів: 11 )

Читати більше

Звершилися багатолюдні Хресні ходи з Ужгорода й Мукачева з нагоди вшанування ікони Божої Матері “Скоропослушниця”... Православні християни 22 листопада вшановують ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця». Як і анонсували в Мукачівській православній єпархії з наг...
ПЕРЕЧИН. На Полонині “Руна” на місці вандально зрубленого, встановлено новий Поклонний Хрест 2 жовтня в понеділок 18-го тижня після П’ятидесятниці в дні попразднства Воздвиження Хреста Господнього на Полонині “Руна” на місці вандально зрублено...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →