Новини Суспільство УПЦ

До Красногорської обителі в Мукачеві завітали учасники Всеукраїнських зборів начальників медслужб підрозділів держспецслужби транспорту

21 березня, в Красногорському чоловічому монастирі відбулася незвична подія.

До обителі завітали учасники Всеукраїнських зборів начальників медичних служб підрозділів державної спеціальної служби транспорту.

На запрошення організаторів зборів, зокрема керівника зборів, полковника медичної служби Короїда І.О. та командира першого обєднаного загону держспецтранс служби, покловника Коротченко А.М. участь в заході взяв і керуючий Мукачівською Православною єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський.

Участь в зборах взяли всі начальники медичних служб підрозділів державної спеціальної служби транспорту України. Зокрема з таких міст України: Чернігів, Дніпро, Київ, Львів, Конотоп, Новомосковськ, Кривий Ріг, Червоноград та відповідно Чоп.

На початку зустрічі Владика провів екскурсію монастирем, після чого спілкування продовжилося в корпусі монастиря. Архієрей живо поспілкувався з гостями, відповів на численні запитання та побажав високоповажним гостям благословень Божих в військовому служінні.

Нагадаємо, що в на території військової частини Т0300 в м. Чоп діє молитовна каплиця, а пастирське служіння там несе військовий капелан частини Т0300, настоятель Свято-Успенського храму в м. Чоп, протоієрей Миколай Вакаров.

(Переглядів: 18 )