Духівництво УБА молилося за військових, які в зоні АТО

Духівництво УБА молилося за військових, які в зоні АТО

 |   | 

31 травня, у день святкування святої Трійці, в православному академічному храмі апостола українського Андрія Первозваного Української богословської академії в Ужгороді було відслужено божественну літургію.

Божественну літургію очолив настоятель академічного храму архімандрит Віктор Бедь у співслужінні архімандрита Діодора Муратова, протоієрея Ігоря Ковальчука та протоієрея Олександра Смоліна.

Під час богослужіння поминалось ім’я православного першоієрарха – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського патріарха як першосвятителя Матері Церкви в Україні.

Академічне духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність та єдину помісну Українську Православну Церкву, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були вознесенні за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час заупокійної літії, зокрема, молитовно поминались імена спочилих вічнопам’ятного Блаженнійшого Володимира Сабодана, Митрополита Київського і всієї України, полеглих українських патріотів під час Революції Гідності (2013 – 2014), українських воїнів, добровольців і мирних співвітчизників, які загинули у наші дні в обороні України і українського народу від московсько-путінської навали (2014 – 2015), зокрема поіменно мобілізованих (воїнів та добровольців) із Закарпаття та нещодавно спочилого студента Ужгородського гуманітарно-економічного коледжу Карпатського університету імені Августина Волошина Річарда Шкребко.

З євангельською проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Олесандр Смолін який доніс до прихожан історію свята Пятидесятниці та заснування Церкви Христової на землі.

Перед завершенням Божественної літургії в академічному храмі соборно і традиційно було проспівано духовний гімн «Боже Великий єдиний, нам Україну храни…».

З повчальним словом до прихожан звернувся і настоятель академічного храму архімандрит Віктор Бедь, який наголосив на значимості свята Святої Трійці для кожного християнина.

Увесь хід богослужіння було відправлено українською мовою.

По завершенню богослужіння відбулася братська трапеза.

Прес-служба УБА – КаУ

(Переглядів: 123 )

Читати більше

У дванадесяте свято Різдво Пресвятої Богородиці керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор відслужив Божественну Літургію в Кафедральному храмі Карпатської єпархії в м. Ужгород... 21 вересня 2017 року, у дванадесяте свято Різдво Пресвятої Богородиці в кафедральному храмі на честь апостола українського Андрія Первозванного Карпат...
У Мукачівській єпархії молитовно вшановують пам’ять священномученика Феодора, архієпископа Олександрійського... Завтра, 16 грудня, в суботу 28-го тижня після П’ятидесятниці в день молитовної пам’яті священномученика Феодора, архієпископа Олександрійського (606),...
В Ужгороді освячено ще один храм УПЦ 3 липня, в 2-у Неділю після П’ятидесятниці керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архі...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *