Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ в День Святого Миколая відвідало амбулаторію в с. Минай

Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ в День Святого Миколая відвідало амбулаторію в с. Минай

 |   | 

19 грудня 2017 року, у день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, єпископа Мири Лікійських, з благословення Преосвященійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви канцлер консисторії Карпатської єпархії УАПЦ протоієрей Сергій Урста відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Минай Ужгородського району.

Отець Сергій привітав лікарів та пацієнтів та передав їм архіпастирське благословення і вітання від Преосявщеннійшого владики Віктора, а також вручив святкові подарунки для діточок військовослужбовців.

Від Консисторії Карпатської єпархії УАПЦ участь у зустрічі також взяли регент кафедрального храму Марії Жабляк, послушник Іларіон Буковецький та студентка гуманітарно-економічного факультету Карпатського університету імена Августина Волошина Юліана Гриб, які проспівали ряд святкових пісень присвячених святителю Миколаю Чудотворцю.

Прес-служба Карпатська єпархії УАПЦ

(Переглядів: 12 )

Читати більше

У день пам’яті Всіх святих в академічному храмі Карпатської єпархії УАПЦ відслужили Божественну літургію 14 червня, у свято Всіх святих землі української, в православному академічному храмі апостола українського Андрія Первозванного Української Автокефаль...
Василь Губаль попросив у священників Імстичева підтримки Під час прийому громадян в Імстичові мав особливих візитерів. Приємно було привітатися зі священиками – отці Петро і Михайло, православний і греко-кат...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *