Духовенство та вірники Закарпатської єпархії УПЦ КП повернулися з Греції

Духовенство та вірники Закарпатської єпархії УПЦ КП повернулися з Греції

 |   | 
 
 
З благословення єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія,з 08  по 16 листопада 2017 року , відбулась паломницька поїздка духовенства та вірян Закарпатської єпархії до святинь Греції .Групу очолював протоієрей Ігор Пістун настоятель Свято-Катериненського храму міста Хуст.Паломники відвідали:–  Собор св. Дмитрія Солунського, в якому зберігаються мощі святого великомученика Димитрія Солунського: «Канон Димитрія Солунського» був першим твором на слов’янській мові святих рівноапостольних Кирила і Мефодія після створення ними слов’янської азбуки. Багато з найперших монастирів в Києві, Володимирі та інших древніх містах Київської Русі закладалися в честь саме цього святого.
– Наскельні монастирі Метеори, на яких Перші сподвижники з’явилися  в XI ст. Перший скит був заснований тут на початку XII ст., а вже в XIV ст. тут було 20 монастирів. Найбільшого розквіту Метеори досягли в XVI ст., коли по статусу вони були на рівні з Афоном. В подальшому часі більшість монастирів припинили своє існування і зараз лише в шести з них живуть монахи. Це монастирі Преображення Господнього, Варлаама, св. Стефана, Святої Трійці, св. Миколая та монастир Русана.
–  Відвідали храм святителя Спиридона Триміфунтського та Кафедрального собор на честь ікони Божої Матері “Спілеотіса”, де знаходяться мощі святої імператриці Феодори.
–   Прочани мали можливість ознайомитися з історією чернечих обителей і вклонитися місцевим святиням Афону. Паломники, зокрема, відвідали такі обителі , як: Пантелеімонівський, Кутлумуш, Каракал, Філофей, Діонісіат, на честь святого Павла. 
 
Повідомляє прес-служба Закарпатської єпархії.
(Переглядів: 16 )

Читати більше

Голодомор 32-33 у світлинах! https://www.youtube.com/watch?v=luLCzaa833k
Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу Поліція затримала капелана Краматорського прикордонного загону, священнослужителя УПЦ Київського Патріархату о. Василя Косяченка. Його підозрюють у ...
Єпископ Варсонофій молитовно відзначив свій День народження 20 липня 2015 року єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій молитовно відзначив свій день народження. У співслужінні духовенства єпархії...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *