Духовенство та віряни Мукачівської православної єпархії вітають з Днем народження свого митрополита

Духовенство та віряни Мукачівської православної єпархії вітають з Днем народження свого митрополита

 |   | 

Вітання

з нагоди Дня народження

Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського

і Ужгородського

Ваше Високопреосвященство, дорогий наш архіпастирю!

Настає ще один – новий рік у Книзі Вашого життя! Усього за 365 днів в Літописі людини водночас може відбуватися стільки радісного, духовно піднесеного, і печального, забарвленого смутком. Це Життя з найглибшим наповненням Вищого Сенсу.

Служачи Господу в дусі й істині, Ви були покликані у Христі Іісусі на добрі діла, які Бог приготував нам виконувати (Еф. 2:10). Від сили в силу зростаючи в архіпастирському служінні, ввірена Вам єпархія навчається слову Христової Істини. Бо сказано: хто веде справу розумно, той знайде добро, хто ж надію складає на Господа буде блаженний” (Притч. 16,20).

Владико, минулий рік Вашого буття ми пригадуємо як особливий. Звичайно, кожний день наділений своїми цінностями, однак є моменти, що закарбовуються золотими буквами.

Подія 23 липня –  возведення Вас у високий ступінь митрополита Мукачівського і Ужгородського, сталася  вперше за  древню історію Мукачівської кафедри. Це висока  оцінка  Вашої діяльності у  справі  утвердження Православної віри й розквіту Церкви, Вашого  безкорисливого  та  самовідданого  служіння  Богу, парафіянам та Батьківщині.  

Ваші невтомні труди, як істинного «пастиря доброго, який душу свою покладає за овець» (Ін. 10, 10), принесли благодатні плоди в бутті єпархії, якою керуєте. Нехай Ваша духовна мудрість, життєвийдосвід і далі служать для зміцнення духовної єдності нашого суспільства!

Своїм багаторічним архіпастирським служінням Ви робите великий вклад у розвиток місіонерської ланки. Ваші слова проповідей преображають серця людей, які знаходять у православній вірі нові сили, щоб жити і творити.

Ми бажаємо Вам, дорогий Владико, невичерпної милості Божої, міцності душевних і тілесних сил наблаго служіння Церкви Христової. Нехай Всемилостивий Господь допомагає Вам долати буревії сучасного неспокою, а Ваша блага усмішка і надалі підбадьорює нас!

Дякуємо Вам за молитовну допомогу, духовне керівництво і турботу про всіх нас – про Вашу богоспасаєму паству.

 

Ви з того покоління, коли люди ще вміли любити.

І хочете паству також тій любові навчити.

Чистій і незгасаючій, такій, що не знає зла…

Такій, що й вогню не злякається – заради Христа.

Білесенькими ромашками

Щира любов цвіте,

Блакитними волошками

Світло в очах віддає.

Хай Бог Вас благословляє

На Многая і благая літа!

Молитвами оберігає

Улюблений Святитель…

Мир у душі як лампада

Ніколи хай не згасає.

Любові зоря яскрава

У серці сіяє.

Многая літа від великої пастви,

благая літа як в колядах:

На на рік, на другий

Нас не лишайте в своїх молитвах.

Τον δεσπότην και αρχιερέα ημών, Κύριε, φύλαττε. Εις πολλά έτη, δέσποτα!

Священнослужителі, чернецтво та віряни

Мукачівської Православної єпархії

 

(Переглядів: 12 )

Читати більше

В Закарпаття їде унікальна ікона Спасителя зі Секстинської Капелли Дивовижна ікона їде в Закарпаття з захристії Секстинської Капелли - повідомляє Мукачево.нет.  У Хрестовоздвиженський Кафедральний Собор в Ужгород, ...
Мукачівська православна єпархія ініціювала новий сімейно-соціальний проект “Я хочу жити” З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та за ініціативи активної групи вірників храму на честь Поч...
У селі Богдан на Рахівщині вперше уділено Таїнство Миропомазання 6 травня 2018 року єпископ-ординарій Мукачівський Майнек Антал уділив Таїнство Миропомазання 19 мешканцям гірського села Богдан. До цієї святкової і п...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →