Новини УАПЦ УПЦ КП

Духовенство Закарпаття взяло участь в урочистій зустрічі вояків 128-ї ОГШБр

Сьогодні Закарпаття зустрічає своїх захисників – військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової закарпатської бригади. Воїнів, що повертаються до місця постійної дислокації, зустрічали у Мукачеві, Ужгороді та Виноградові. У військовий частинах вітали з поверненням бійців керівництво області, міст і районів, народні депутати, представники духівництва та громадськості, родини та друзі.
Протягом другої половини 2018-го – на початку 2019 року закарпатські гірські штурмовики виконували бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил.
– Ми не віддали окупантові жодного сантиметра української землі, проте заплатили за це високу ціну, втративши наших бойових побратимів, – наголосив командир бригади, Герой України Сергій Собко.
Пам’ять про військовослужбовців, що віддали життя, захищаючи рідну землю, присутні на заходах вшанували хвилиною мовчання.
За мужність і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України військових нагородили відзнаками Міністерства оборони та командування, подяками та почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради. Вручили бійцям і спеціальну відзнаку 128-ї ОГШБр «Срібний едельвейс», а дітей захисників України командування нагородило медаллю «За підтримку батьків».

Прийняв участь в даних урочистих заходах і єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій – капелан вищевказаної «залізної» військової бригади, з духовенством Закарпатської єпархії ( УПЦ ) ПЦУ. Архіпастир очолював молебні за успішне повернення захисників Вітчизни до рідної Срібної Землі. Під чaс зустрічі Роберт Горвaт вручив Грaмоту Верховної Рaди Укрaїни зaступнику комaндирa бригaди з морaльно-психологічного зaбезпечення, полковнику Євгену Бондaру.

Хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули, захищаючи нашу Україну. 

(Переглядів: 12 )