Директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин здобув стипендію

Директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин здобув стипендію

 |   | 

Згідно з офіційним повідомленням, за результатами роботи незалежної відбіркової комісії Німецької служби академічних обмінів (DAAD – Der Deutsche Akademische Austausch Dienst) у м.Бонн було прийнято рішення про надання стипендії за програмою «Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців» терміном на 3 місяці директору НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин, кандидату юридичних наук, доценту кафедри міжнародного права юридичного факультету Ужгородського національного університету Олександру Білашу (Архімандрит Євфросин).

Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв’язків із колегами з фаху. Представлений науковий проект під назвою «Державно-конфесійне право як обов’язкова наукова та академічна дисципліна у вищій юридичній освіті» був узгоджений та схвалений німецькою стороною.

У рамках стипендіальної програми та на запрошення колег з німецьких університетів доцент Олександр Білаш пройде відповідне наукове стажування зі спеціалізації державно-конфесійного права на базі юридичного факультету Мюнхенського університету (кафедра публічного права (церковне право, німецьке державне та адміністративне право), проф. Стефан Коріот), юридичного факультету Кельнського університету (кафедра публічного та церковного права, проф. Стефан Мукель) та факультету права і економічних наук Університету Нюрнбергу-Ерланген (кафедра церковного, державного та адміністративного права, проф. Гайнріх де Валл). 

Інформує Медіацентр УжНУ

(Переглядів: 116 )

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *