Глава УПЦ КП у новому титулі заявлений, як священноархімандрит Києво-Печерської та Почаївської Лавр

Глава УПЦ КП у новому титулі заявлений, як священноархімандрит Києво-Печерської та Почаївської Лавр

 |   | 

Священний Синод Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) змінив правила титулування предстоятеля УПЦ КП, затвердивши повну та скорочені форми титулу.

Про це повідомив прес-секретар УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря), пише “Капітал”.

“Священний Синод змінив правила титулування Предстоятеля Київського Патріархату. Відтепер існують його повний офіційний титул та скорочені його варіанти, які використовуються у повсякденному житті й богослужінні та у відносинах з іншими Помісними Церквами”, — написав архієпископ Євстратій на своїй сторінці у соцмережі фейсбук у суботу.

За його словами, повний офіційний титул предстоятеля УПЦ КП звучить так: «Святійший і Блаженнійший (ім’я), Архієпископ і Митрополит Києва – Матері міст Руських, Галицький, Патріарх всієї Руси-України, Свято-Успенських Києво-Печерської та Почаївської Лавр Священноархімандрит».

Скорочений титул має наступну форму: «Святійший (ім’я), Патріарх Київський і всієї Руси-України», повідомив архієпископ Євстратій.

«У відносинах з іншими Помісними Православними Церквами допустимою формою є «Блаженнійший Архієпископ (ім’я), Митрополит Київський і всієї Руси-України“», — пояснив архієпископ.

Згідно з рішенням Синоду УПЦ КП, опублікованому на сайті Церкви, для предстоятеля УПЦ Київського патріархату вводяться повна та скорочені форми титулу «у зв’язку із змінами, які відбуваються в Українській православній церкві, з огляду на історичну традицію, практику помісних православних Церков та інші істотні обставини».

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/orthodoxy/10305885-u-novomu-tituli-glava-upc-kp-zayavleniy-yak-svyashchennoarhimandrit-kijivskoji-i-pochajivskoji-lavr.html

(Переглядів: 16 )

Читати більше

Увага! Змінилася веб-адреса сайту Мукачівської православної єпархії Про це повідомили на колишній офіційній сторінці єпархії. Наразі актуальна версія офіційного сайту доступна за адресою http://m-church.org.ua/ ...
МУКАЧЕВО. Відбулося зібрання духовенства єпархії 31 жовтня в будівлі Єпархіального управління відбулося зібрання частини духовенства Мукачівської єпархії. Очолив зібрання керуючий Мукачівською єпа...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →