Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили на невизначений термін

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили на невизначений термін

 |   | 

Рішення було прийнято в знак протесту проти «дискримінаційного і расистського законопроекту», який зараз розглядає уряд Ізраїлю.

У неділю, 25 лютого 2018 року, храм Гробу Господнього (храм Воскресіння Христового) в Єрусалимі закрив свої двері в знак протесту проти нового законопроекту, який може дозволити державі вилучати церковні ділянки землі, передає BBC, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Святиня вперше з 1900 року закрилася у знак протесту.

Про закриття храму, який є одним з найбільш священних місць для християн по всьому світу, в спільній заяві оголосили представники Грецько-православної, Римо-католицької громад, а також Вірменської апостольської церкви.

Рішення було прийнято в знак протесту проти «дискримінаційного і расистського законопроекту», який зараз розглядає уряд Ізраїлю.

Документ був опублікований за підсумками прес-конференції, в якій зокрема взяв участь Патріарх Єрусалимський Феофіл III.

«Цей огидний законопроект […]  якщо він буде прийнятий, то дозволить експропріювати церковні землі. Це нагадує нам усі схожі закони, які в європейські Темні століття застосовувалися проти євреїв», — йдеться в заяві.

Після цього звернення уряд Ізраїлю на тиждень відклав розгляд законопроекту.

Поки що невідомо, коли двері храму Гробу Господнього знову відкриються.

(Переглядів: 10 )

Читати більше

Предстоятель УАПЦ, Блаженнійший Митрополит Макарій прийняв з робочим візитом керуючого Карпатською єпархією єпископа Віктора Бедь... 18 липня, Блаженнійший Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви у резиденції ...
На урочистому акті з нагоди 400-річчя Київської духовної академії владику Феодора нагороджено орденом святителя Петра Могили... 9 листопада з нагоди 400-річчя Київської духовної академії у трапезній палаті храму преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Л...
У Іллінському храмі Велятина відновила діяльність недільна школа У мальовничому с. Велятино Хустського благочиння в Свято-Іллінській парафії після незначної перерви почала свою діяльність недільна школа. Ця подія ві...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *