Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили на невизначений термін

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили на невизначений термін

 |   | 

Рішення було прийнято в знак протесту проти «дискримінаційного і расистського законопроекту», який зараз розглядає уряд Ізраїлю.

У неділю, 25 лютого 2018 року, храм Гробу Господнього (храм Воскресіння Христового) в Єрусалимі закрив свої двері в знак протесту проти нового законопроекту, який може дозволити державі вилучати церковні ділянки землі, передає BBC, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Святиня вперше з 1900 року закрилася у знак протесту.

Про закриття храму, який є одним з найбільш священних місць для християн по всьому світу, в спільній заяві оголосили представники Грецько-православної, Римо-католицької громад, а також Вірменської апостольської церкви.

Рішення було прийнято в знак протесту проти «дискримінаційного і расистського законопроекту», який зараз розглядає уряд Ізраїлю.

Документ був опублікований за підсумками прес-конференції, в якій зокрема взяв участь Патріарх Єрусалимський Феофіл III.

«Цей огидний законопроект […]  якщо він буде прийнятий, то дозволить експропріювати церковні землі. Це нагадує нам усі схожі закони, які в європейські Темні століття застосовувалися проти євреїв», — йдеться в заяві.

Після цього звернення уряд Ізраїлю на тиждень відклав розгляд законопроекту.

Поки що невідомо, коли двері храму Гробу Господнього знову відкриються.

(Переглядів: 14 )

Читати більше

Патріарх Філарет очолив панахиду за Небесною Сотнею 20 лютого 2018 року – четверта річниця, коли пролилася кров невинних людей в самому серці України — у Києві.  У Свято-Михайлівському Золотоверхому со...
Результати робочої поїздки до Чехії єпископа Віктора (Бедя) 17 січня 2018 року, в рамках робочої поїздки до Чехії, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії...
Папа Римський вважає інтернет “Божим даром” і заохочує молитися за соцмережі Соціальним мережам присвячений молитовний намір, який Понтифік пропонує для членів Апостольства молитви на червень. Про це повідомляєкатолицький меді...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.