У ніч з 21 на 22 листопада 2017 року пройде хресна хода з Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

У ніч з 21 на 22 листопада 2017 року пройде хресна хода з Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

 |   | 

У ніч з 21 на 22 листопада з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, відбудеться Хресний хід з міста Ужгорода до Свято-Успенського жіночого монастиря села Домбоки Мукачівського району – з нагоди вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця».
Збір учасників – у вівторок, 21 листопада, о 19:30, у кафедральному Свято-Хрестовоздвиженському соборі м. Ужгорода, де священослужителі звершать молебень за благословенний початок Хресного Ходу.
Після цього о 20:00 розпочнеться Хресний хід, який триватиме аж до ранку.
Загалом вірники приблизно за 11-12 годин здолають відстань орієнтовно в понад 30 км.

Також, безпосередньо в самий день свята, вранці 22 листопада, відбудеться ще один Хресний хід до Свято-Успенського жіночого монастиря – з міста Мукачева.

Місце збору учасників – Кафедральний собор на честь Різдва Божої Матері (мікрорайон Росвигово, вул. Яна-Амоса Коменського) о 5:30 за к.ч. 

Про це  повідомила Мукачівська православна єпархія на своїй офіційній сторінці. 

Нагадаємо також, що з благословення правлячого архієрея в Мукачівській єпархії проводяться щорічні Хресні ходи, наймасштабніші з них: до свята ікони Божої Матері «Скоропослушниці» Ужгород-Домбоки Мукачівського р-ну (з 21 на 22 листопада); навколо Ужгорода (з 28 на 29 вересня); Хресний хід самим містом Ужгород – від Свято-Воскресенського чоловічого монастиря до скита на вул. Загорській (14 серпня); до свята перенесення мощей святителя Миколая Ужгород-Мукачево (з 21 на 22 травня). Окрім того, велика кількість вірників єпархії щороку бере участь у Великому Хресному ході з Кам’янця-Подільського до Почаєва (з 19 до 25 серпня). 

 

(Переглядів: 24 )

Читати більше

Парламентарі скасували перереєстрацію релігійних організацій Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу України, які скасовують перереєстрацію релігійних організацій та гарантують автоматичне внесення ї...
Архієрейське богослужіння в неділю митаря та фарисея 28 січня, в неділю про митаря та фарисея, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський зверши...
Папа Франциск оголосив спеціальний День молитви і посту за мир «Перед обличчям трагічного затягування ситуацій конфлікту в різних частинах світу, запрошую всіх вірних провести 23 лютого ц.р., в п’ятницю першого ти...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *