У ніч з 21 на 22 листопада 2017 року пройде хресна хода з Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

У ніч з 21 на 22 листопада 2017 року пройде хресна хода з Ужгорода (ОНОВЛЕНО)

 |   | 

У ніч з 21 на 22 листопада з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, відбудеться Хресний хід з міста Ужгорода до Свято-Успенського жіночого монастиря села Домбоки Мукачівського району – з нагоди вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця».
Збір учасників – у вівторок, 21 листопада, о 19:30, у кафедральному Свято-Хрестовоздвиженському соборі м. Ужгорода, де священослужителі звершать молебень за благословенний початок Хресного Ходу.
Після цього о 20:00 розпочнеться Хресний хід, який триватиме аж до ранку.
Загалом вірники приблизно за 11-12 годин здолають відстань орієнтовно в понад 30 км.

Також, безпосередньо в самий день свята, вранці 22 листопада, відбудеться ще один Хресний хід до Свято-Успенського жіночого монастиря – з міста Мукачева.

Місце збору учасників – Кафедральний собор на честь Різдва Божої Матері (мікрорайон Росвигово, вул. Яна-Амоса Коменського) о 5:30 за к.ч. 

Про це  повідомила Мукачівська православна єпархія на своїй офіційній сторінці. 

Нагадаємо також, що з благословення правлячого архієрея в Мукачівській єпархії проводяться щорічні Хресні ходи, наймасштабніші з них: до свята ікони Божої Матері «Скоропослушниці» Ужгород-Домбоки Мукачівського р-ну (з 21 на 22 листопада); навколо Ужгорода (з 28 на 29 вересня); Хресний хід самим містом Ужгород – від Свято-Воскресенського чоловічого монастиря до скита на вул. Загорській (14 серпня); до свята перенесення мощей святителя Миколая Ужгород-Мукачево (з 21 на 22 травня). Окрім того, велика кількість вірників єпархії щороку бере участь у Великому Хресному ході з Кам’янця-Подільського до Почаєва (з 19 до 25 серпня). 

 

(Переглядів: 22 )

Читати більше

Вшанування Дня ліквідаторів Чорнобильської аварії в м.Мукачево 14 грудня 2015 року в м.Мукачево відбулись заходи з вшанування Дня ліквідаторів Чорнобильської аварії . З благословення єпископа Ужгородського і Закар...
Життя преподобного Олексія Карпаторуського сповідника В історії Православної Церкви на Закарпатті ХХ ст. світлою ниткою проходить ім’я архімандрита Олексія (Кабалюка). За благословенні труди, спрямовані н...
Як молодь брала Пікуй! (ФОТО) У незвичний спосіб Свалявське молодіжне братство на честь святителя Іоанна Шанхайського вирішило вшанувати День перемоги.В дні святкування перемоги на...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *