Хуст прощається із полеглим у війні “Доком” (ФОТО)

Хуст прощається із полеглим у війні “Доком” (ФОТО)

 |   | 

Хуст прощається із полеглим у війні "Доком". Разом із людьми плаче небо (ФОТО)

Сьогодні в Хусті в останню путь проводжають полеглого у російсько-українській війні парамедика “Правого сектора” Роберта Маслея “Дока”.

Відтак містом рушила прощальна хода до міського цвинтаря. У колоні – побратими полеглого, військовослужбовці, рідні, городяни, закарпатці.

Щойно тіло “Дока” винесли із церкви – розпочався дощ, повідомив з церемонії прощання за полеглим громадський діяч Віталій Грегор.

Хустянин Роберт Маслей, відомий на псевдо “Док”, був одним із найкращих парамедиків ДУК “Правий сектор”. Загинув у ніч на 12 червня під час масованих обстрілів російсько-терористичними військами шахти «Бутівка» біля Авдіївки Донецької області.

 У вівторок із Робертом Маслеєм “Доком”, а ще – з його полеглим побратимом, також “правосекторівцем” Юрієм Гнатюком “Гуцулом” – попрощалися в Києві. Нині ж закарпатця в останню путь проводжають на рідній землі.

Опівдні розпочалася упокійна служба у Свято-Благовіщенському храмі.

Фото – Віталія Грегора та Алли Хаятової

 

 
(Переглядів: 524 )

Читати більше

Свято-Іоанно-Богословський монастир вшанував день ангела Вже по традиції першу архієрейську Літургію в новому році, керуючий Мукачівською єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужг...
Єпископ Варсонофій з представниками єпархіальних благодійних відділу і братства та фонду “ЕЛЕОС Закарпаття”, спільно з волонтерами відвідали Центр соціально – психологічної реабіліта... 13 листопада 2016 року в День молитви за сиріт , керуючий Закарпатською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Ужгоро...
Зведений релігійний календар на червень 2016 рік Червень3 червняПресвятого Серця ІсусовогоГригоріанський, римо-католицький календар4 червнясв. Католикоса Нерсеса ВеликогоВірменський календар5 червняД...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *