Іршавська молодіжка проведе традиційні “Стрітенські молодіжні зустрічі”

Іршавська молодіжка проведе традиційні “Стрітенські молодіжні зустрічі”

 |   | 

З благословіння Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського Іршавська молодіжка організовує проведення традиційних “Стрітенських молодіжних зустрічей”.

“15 лютого, о 15.00 к.ч., в Ільницькій школі-інтернаті відбудеться зустріч з дітками, де разом зустрінемо “Масляну”. Гостями програми будуть зразкові дитячі ансамблі Іршави, які відомі далеко за межами нашої країни.
16 лютого, о 17.00 к.ч., в міському будинку Дитячої Творчості (у великому залі) пройде семінар на тему “Я і Церква”, запрошуємо усіх на живу бесіду зі священнослужителями нашої квітучої єпархії.
17 лютого, о 15.00 к.ч. – поіздка до діток, що живуть в Чинадіївському дитячому будинку. Щире спілкування і частування млинцями напередодні посту.
Усіх бажаючих приєднатись запрошуємо, детальна інформація за тел.: 0968724567″, – йдеться в анонсі Іршавської молодіжки в мережі “Фейсбук”.

(Переглядів: 2 )

Читати більше

Настоятель православної церкви села Скотарське отець Георгій освятив меморіальну дошку загиблому Руслану Ігнатишиному... 1 вересня у селі Скотарське, під час першовересневої лінійки, відбулися урочистості з нагоди відкриття Меморіальної дошки та присвоєння Скотарській за...
У Рівненському інституті Київського університету права освячено капличку на честь святителя Петра Могили 02 листопада у Рівненському інституті Київського університету права було освячено студентську каплицю на честь святителя Петра Могили. Чин освячення о...
Як патріарха Філарета в Ужгороді зустрічали (Відео) 10-11 вересня 2016 року Святійший Патріарх Філарет здійснив архіпастирський візит на Закарпаття в м.Перечин. Тут Святійший Владика освятив новоспорудж...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *