Іршавське братство своєю допомогою підтримує сім’ї онкохворих людей

 |   | 

Життя таке бурхливе і квітуче, ми живемо і не задумовуємось, який Господь дав нам безцінний дарунок – людське життя. Щосекунди у світі гинуть люди, кожні десять хвилин в світі помирає людина хвора на рак та найчастіше ми з вами не хочемо бачити таких людей, навіть, якщо вони живуть поряд з нами, ми не відчуваємо їхнього болю і не маємо тої жаги до життя, що мають вони. Для них життя сьогодні, бо завтра може не бути. Та, на жаль, в бурхливому сьогоденні про таких людей згадуємо лише на великі свята або у період посту, щоб встигнути зробити добру справу. Проте нашу опіку і турботу вони потребують постійно.

Молодь Іоанно-Предтечівського братства відвідала сім’ї, де проживають онкохворі люди, це вже не перша така акція братства, адже братчики підтримують хворих людей добрим словом, підтримкою, а також тим, що потрібно мати, щоб прожити: продуктами харчування, ліками і своїм трудом, допомагаючи їм у господарстві.

З благословіння Високопреосвященнішого  Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського і ініціативи голови братства ієромонаха Агапіта (Шпиняка) братчики продовжуватимуть акцію «З надією в серці», підтримуючи онкохворих людей, щоб зігріти їхнє серце, подарувати промінчик надії і віри, що Господь ніколи не покидає.

Молодь братства має багато соціальних проектів і акцій підтримуючи тих, кому потрібно допомогти. Як наголошує дорогий владика Феодор «треба пробувати частіше робити добрі справи, бо що зробили для ближнього, то зробили для Господа».

Життя минає швидко, ми живемо не лише на великі свята і пости, ми живемо з дня в день, тому і добрі справи потрібно робити постійно – впевнена молодь братства, закликаючи всіх нас до цього.

(Переглядів: 83 )

Читати більше

Свято Преображення Господнього відзначають 6 серпня християни, які живуть за Григоріанським календарем  Це свято сягає IV століття. Починаючи від VІ століття, воно поширюється в усій Східній Церкві під назвою «Господнє Преображення». У цей же день Право...
Біда Бедя, або Падіння заради “злету” Архімандрит Віктор (Бедь) – так колись звали священика, який будував доволі успішну кар’єру в Українській Православній Церкві. Ректор колишньої УУБА К...
Духовенство Закарпатської єпархії УПЦ КП молитовно вшанувало Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року в м. Ужгород на площі Народній вшановували пам’ять про Героїв Небесної Сотні й учасників Революції Гідності. Від Закарпатської єпа...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *