Із 1 вересня у Тячеві запрацює приватний “церковний” НВК “Щасливе місто” (ФОТО)

 |   | 

Із 1 вересня у Тячеві запрацює приватний "церковний" НВК "Щасливе місто" (ФОТО)

Вже з 1 вересня у Тячеві запрацює перший приватний навчально-виховний комплекс, який має назву «Щасливе місто» і поєднує дитячий навчальний заклад та загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Зараз у комплексі триває набір школярів на 2016-2017 навчальний рік, а також дошкільнят – до різновікової групи ДНЗ.  Від батьків уже надійшли 22 заяви на вступ до школи та 12 – до дитсадка. Загалом, кожен клас може прийняти 16 учнів, а група в ДНЗ – на 14 дошкільнят. 

Сьогодні, 25 серпня, у «Щасливому місті» влаштували День відкритих дверей, упродовж якого батьки мали нагоду познайомитись із педколективом, задати питання директору, оглянути приміщення школи. 

Директор закладу розповів, що його появі сприяли поправки до законодавства про освіту, які передбачають право церковних громад бути засновниками шкіл, прийняті минулоріч. «Щасливе місто» – це друга школа в Україні, яка відкрилася саме в такий спосіб. У квітні цього року наказом начальника управління освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міськради було погоджено статут комплексу. У травні було здійснено державну реєстрацію навчального закладу. За літо у приміщенні зробили капітальний ремонт.  Наразі воно придатне до навчально-виховного процесу.

На першому поверсі будівлі облаштовані кімнати ДНЗ, їдальня, медпункт та підсобні приміщення. На другому – класи та приміщення для педагогів, а також спортивна кімната і роздягальні з душовими. Триває облаштування спортивного майданчика та території закладу.

Навчання у школі відбуватиметься згідно з державними програмами. З 1 класу школярі поглиблено вивчатимуть англійську мову, а другу іноземну – з 5-го. Окрім навчання, у школі вноситимуть елемент християнського виховання. Після уроків діятиме група продовженого дня. 

Вартість перебування у садочку становитиме 800 гривень на місяць (разом з харчуванням), а навчання у школі коштуватиме 700 гривень плюс 200 за харчування. Ще 150 гривень сплачуватимуть батьки за групу продовженого дня. 

При навчальному закладі передбачено також відкрити музичну школу, яка буде працювати за державними програмами для мистецьких шкіл.

Засновником першого приватного НВК є релігійна громада адвентистів сьомого дня м.Тячів. Обов’язки директора НВК виконує Олександр Коберник, який керував подібною християнською школою у Львові.

(Переглядів: 153 )

Читати більше

Бути катехитом – це покликання до креативного служіння Христовій Церкві «Святий Франциск Ассізький одному із своїх послідовників, який наполягав, щоб цей його навчив проповідувати, відповів такими словами: «Брате, коли ми ...
Молебень для людей з вадами слуху відбувся в Росвигівському кафедральному соборі Недільного дня, 30 липня, у Росвигівському кафедральному соборі на честь Різдва Божої Матері м. Мукачева відбувся молебень для людей з порушеннями слу...
Закарпатська Єпархія УПЦ КП взяла участь у з’їзді капеланів Державної прикордонної служби України   28 листопада 2017 року, у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби м. Львів відбулися збори капеланів, які духовно опікуються ві...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *