Керуючий Карпатської єпархії УАПЦ взяв участь у заходах з ушанування пам’яті учасників АТО в м. Берегово

Керуючий Карпатської єпархії УАПЦ взяв участь у заходах з ушанування пам’яті учасників АТО в м. Берегово

 |   | 

14 червня 2017 року, в третю річницю загибелі воїна-берегівчанина Роланда Поповича, на запрошення консультанта з питань соціального захисту учасників АТО при Берегівській міській раді м. Берегово Ярослави Федур Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви відвідав м. Берегово, де провели заходи з ушанування пам’яті учасників антитерористичної операції на сході нашої Держави.

У домовому храмі парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці Карпатської єпархії УАПЦ в м. Берегове була відслужена заупокійна літія, яку очолив  Преосвященнійший єпископ Віктор у співслужінні протоієрея Сергія Урсти та протоієрея Романа Бобая.

За вияв особистого героїзму і патріотизму при захисті України від московсько-путінських окупантів Хрестом «За заслуги» І ступеню (посмертно) були нагородженні солдат Роланд Попович, старший солдат Михайло Тимощук, молодший сержант Олег Тюріков та старший сержант Шандор Товт. Нагороди були врученні батькам загиблих воїнів, які прийшли в цей день вознести молитви за спокій душ своїх дітей.

Також за вияв мужності і патріотизму при захисті України від московсько-путінських окупантів Хрестом «За заслуги» ІІ ступеню були удостоєні воїни: старший солдат Олександр Суділовський, солдат В’ячеслав Продан, солдат Сергій Шостак, прапорщик Михайло Ільїн, старший солдат Олег Беца, солдат Руслан Гріщук, сержант Михайло Русин, солдат Давід Тігор, солдат Василь Немеш, солдат Георгій Петрович, старшина Ігор Сторожук, старший солдат Лайош Гайоші, старший солдат Михайло Політов, солдат Сільвестр Пардович, сержант Габо Шмотзер, старший прапорщик Володимир Савенко, молодший сержант Михайло Палінчак, Василь Вовкунович, Володимир Сенько, Василь Тарасов.

У своєму архіпастирському слові владика Віктор подякував батькам за достойне виховання своїх дітей, а також відзначив великий подвиг воїнів, які стали живим щитом, захищаючи свою Батьківщину – Україну, своїх батьків, сім’ї та весь український народ від московсько-путінськської агресії.

Відтак, на могилах загиблих воїнів в м. Берегово було відслуженно заупокійні літії, які очолив Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь), у співслужінні представників духовенства Карпатської єпархії УАПЦ.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ 

(Переглядів: 67 )

Читати більше

Клірики Мукачівської православної єпархії продовжують звершувати місіонерську проповідь У дні світлого Христового Воскресіння з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, клірики єпархії звершують благодійність та м...
Спікер УПЦ КП в мережі оприлюднив ще одного листа Філарета Оприлюднено лист глави УПЦ КП до Першоієрарха РПЦЗ митрополита Іларіона. Його опублікував прес-секретар УПЦ КП архієпископ Евстратій (Зоря) на своїй с...
Всеукраїнська Рада Церков ознайомилася з медреформою Члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій ознайомилися з планами МОЗ щодо впровадження медичної реформи. Обговорення відбулося 22 лют...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →