Керуючий Мукачівською єпархією привітав мукачівців з Днем святого Мартина

 |   | 

Вельмишановний Андрій Вікторович,

представники духовенства, влади, почесні громадяни та містяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня святого Мартина – покровителя міста Мукачева!

gerbДень покровителя міста – завжди хвилююча подія для його жителів. Це свято улюблене і шановане всіма мукачівцями. Його святкує кожен, хто вважає наше місто своєю рідною домівкою: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його жителі. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія. Завдяки вашій наполегливості та самовідданості продовжує розвиватися сучасне Мукачево: споруджуються нові будівлі, змінюються вулиці, створюється сучасна інфраструктура.

Ми любимо наше місто, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

Історично так склалося, що наша Мукачівська Православна єпархія є однією з найдревніших в Українській Православній Церкві. Це факт, який радує і говорить про полінаціональну та поліконфесійну автентику нашого краю. Завдяки чудовій симфонії у церковно-державних відносинах ми продовжуємо свідчити про Христа у третьому тисячолітті.

У сьогоднішній святковий день від імені Мукачівської Православної єпархії та від себе особисто дякую всім мешканцям Мукачева, які небайдужі до долі рідного міста, його церковної історії та щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого Вам благословення та нових звершень.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом, вас, дорога Мукачівська громадо!

З повагою та любов’ю,

ФЕОДОР, 

архієпископ Мукачівський і Ужгородський

(Переглядів: 69 )

Читати більше

ВР закликала Вселенського патріарха Варфоломія надати автокефалію Православній церкві України Верховна Рада України прийняла звернення до архієпископа Константинополя, Вселенського патріарха Варфоломія із закликом видати томас щодо автокефалії ...
В Ужанській Долині сьогодні зустрічали архіпастиря Мукачівської православної єпархії 14 березня, у середу четвертого тижня Великого посту, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом ...
У Празі проходитиме чергова щорічна Зустріч східних католицьких ієрархів Європи. У Празі впродовж чотирьох днів - з 4 до 7 червня під егідою Ради Єпископських Конференцій Європи проходитиме чергова щорічна .Основа тема зібрання - о...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *