Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

 |   | 

Щорічно в другу суботу жовтня відзначають Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги.

З цієї нагоди в м. Мукачеві відбулася прес-конференція в рамках проекту «Розвиток дитячої паліативної допомоги в Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ціль заходів – підвищувати інформованість серед громадськості про проблеми паліативної допомоги, яких в українських реаліях чимало.

З благословення Високопреосвященішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського участь у прес-конференції взяв голова Іршавської молодіжки архімандрит Агапіт (Шпиняк).

У своїй доповіді архімандрит Агапіт зазначив, що церква – це духовна лікарня, місце, де треба шукати зцілення й підтримки. “Дякуючи молитвам дорогого митрополита Феодора, молодь і вірники древньої і квітучої єпархії не стоять осторонь, а завжди підтримують тих, кому це потрібно”.

Серед іншого на заході представили брошуру, за якою батькам буде легше захищати права дітей, що потребують паліативної допомоги.

Проінформувалося також і щодо ситуації по доступу до знеболення в Закарпатській області.

(Переглядів: 10 )

Читати більше

Православне Різдво можуть зробити робочим днем До Мінкульту був переданий на погодження законопроект, яким серед іншого пропонується встановити чотири неробочих дня для традиційних свят: Трійці, Но...
24 серпня весь світ синхронно молитиметься за Україну У День Незалежності України відбудеться акція «Синхронна всесвітня молитва за Україну». В її рамках тисячі українців у сотнях церков по всьому світу о...
На Житомирщині священик з паствою повернувся в лоно Української Православної Церкви 14 січня 2018 року  у Свято-Покровському храмі Коростеня відбувся чин покаяння колишнього священика так званого Київського патріархату. Про це повідом...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →