Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

 |   | 

Щорічно в другу суботу жовтня відзначають Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги.

З цієї нагоди в м. Мукачеві відбулася прес-конференція в рамках проекту «Розвиток дитячої паліативної допомоги в Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ціль заходів – підвищувати інформованість серед громадськості про проблеми паліативної допомоги, яких в українських реаліях чимало.

З благословення Високопреосвященішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського участь у прес-конференції взяв голова Іршавської молодіжки архімандрит Агапіт (Шпиняк).

У своїй доповіді архімандрит Агапіт зазначив, що церква – це духовна лікарня, місце, де треба шукати зцілення й підтримки. “Дякуючи молитвам дорогого митрополита Феодора, молодь і вірники древньої і квітучої єпархії не стоять осторонь, а завжди підтримують тих, кому це потрібно”.

Серед іншого на заході представили брошуру, за якою батькам буде легше захищати права дітей, що потребують паліативної допомоги.

Проінформувалося також і щодо ситуації по доступу до знеболення в Закарпатській області.

(Переглядів: 8 )

Читати більше

Духовенство краю привітало особовий склад «Закарпатської установи виконання покарань №9» з професійним святом... 20 квітня, в Ужгороді відбулася урочиста нарада з нагоди святкування 20-ї річниці з дня створення центрального органу виконавчої влади у сфері виконан...
У Мукачівській обителі відзначили день Ангела настоятельки 18 листопада, в 25-ту неділю після П’ятидесятниці, Церква Христова молитовно вшановує пам’ять мучеників Галактіона та Епистимії (III). Цього дня свій ...
“УПЦ – це я!” – флешмоб в мережі Фейсбук Менш ніж за добу майже дві тисячі користувачів мережі Фейсбук, які ідентифікують себе віруючими Української Православної Церкви, підтримали ідею розмі...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →