Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

Клірик Мукачівської православної єпархії взяв участь у конференції щодо дитячої паліативної допомоги

 |   | 

Щорічно в другу суботу жовтня відзначають Всесвітній День хоспісної і паліативної допомоги.

З цієї нагоди в м. Мукачеві відбулася прес-конференція в рамках проекту «Розвиток дитячої паліативної допомоги в Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Ціль заходів – підвищувати інформованість серед громадськості про проблеми паліативної допомоги, яких в українських реаліях чимало.

З благословення Високопреосвященішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського участь у прес-конференції взяв голова Іршавської молодіжки архімандрит Агапіт (Шпиняк).

У своїй доповіді архімандрит Агапіт зазначив, що церква – це духовна лікарня, місце, де треба шукати зцілення й підтримки. “Дякуючи молитвам дорогого митрополита Феодора, молодь і вірники древньої і квітучої єпархії не стоять осторонь, а завжди підтримують тих, кому це потрібно”.

Серед іншого на заході представили брошуру, за якою батькам буде легше захищати права дітей, що потребують паліативної допомоги.

Проінформувалося також і щодо ситуації по доступу до знеболення в Закарпатській області.

(Переглядів: 6 )

Читати більше

Маленькі мукачівці відвідали святині Закарпаття Осінньою погожою дниною Недільна школа Свято-Вознесенського храму м. Мукачева під керівництвом протоієрея Вадима Гайдиша з благословення митрополита М...
Маскувальні сітки у зону АТО сплели парафіяни Закарпатської єпархії УПЦ КП 03 січня 2018 року , на прохання бійців Закарпатської 128 -ї  ОГПБр , та з благословення  єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія , парафія...
В Ужгороді триває фестиваль сучасної духовної музики 29 квітня в Ужгороді у Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая відбувся концерт відомого у краї та за його межами колективу – ка...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →