Клоунада Бедя

Клоунада Бедя

 |   | 

“Клоунада Бедя” – саме під такою назвою нещодавно на теренах інтернету зявилося відео богослужіння керуючого Карпатською єпархією єпископа Віктора (Бедь). Пропонуємо вашій увазі відео та коментар користувача.

“Нещодавно, 28-го травня, напередодні Дня Святої Трійці, так званий «єпископ» пан Віктор Бедь, пішов створювати місію в Чеській Республіці м. Тепліце.

Гарно та смачно Бедь вкусив хліба з сіллю перед службою з рук о. Євгена Сігіємунда-Фрегманна, який його і зустрічав. Після чого і подався правити службу Божу. Напевно доктор богослов’я не знає що літургію потрібно звершувати виключно натще, також як і молитва «Царю Небесний» в період від Пасхи Христової до Пятидесятниці не читається!
Самим цікавим це була процедура возведення в архімандрити Євгена Фрейманна, який до речі Синодом нашої Церкви позбавлений священицького сану. Більш кощунственного цирку возведення в архімандрити світове православ’я ще не бачило. Трикратним, дуже дивним виголошенням «аIкЦіос» було возведено позбавленого сану священика у архімандрити. Навіть дитина, яка відвідує церкву може підказати Бедьові, як вимовляється на грецькій мові слово «достойний».
А як зрозуміти слова «Господа і Спасителя нашого архімандрите Євгеніє»???? Підкажіть, як звернутись до Предстоятеля їхньої Церкви, щоб передати це відео та попросити вельмишановного владику навчити хреститись пана Бедя, а не відганяти мух під виглядом хресного знамення. 
ВСЕ ЦЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ НА ВІДЕО СВОЇМИ ОЧИМА.

ГОРЕ «ЄПИСКОП» БЕДЬ ЧУДИТЬ ЯК ТО КАЖУТЬ «БЕЗ БАЯНА» Нещодавно, 28-го травня, напередодні Дня Святої Трійці, так званий …

Опубліковано Pavel Kravchenko 28 червня 2017 р.

(Переглядів: 322 )

Читати більше

На Міжгірщині пройде щорічний фестиваль до Дня Купала Що може бути романтичніше, ніж купальська ніч біля найкрасивішого водоспаду Карпат?Традиційно з 1 по 7 липня проходить фестиваль «Шипіт», на який з'їж...
Мукачівський військовий госпіталь з духівництвом відсвяткував 75-річчя 12 грудня випонюється 75 років від дня утворення Мукачівського військового госпіталю. На запрошення начальника Мукачівського військового госпіталю, по...
Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь благословив Ужгородського військового комісара підполковника Миколу Журавльова... 23 червня, в кафедральному храмі імені апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м...

Про автора

Коментарі

 1. Протосингел 06.07.2017 at 15:25

  Якщо це правда, що показує відео ролик, а це виглядає власна так, що це це реальні зйомки, то хотілося б спитати цього Бедя, які школи богословя Ви закінчили. Так служили тільки представники духовенства “Живої Церкви” або ж “обновленці” та “самосвяти” на початку XX століття. ви б ще в шортах прийшли на богослужіння.
  З історії відомо, що один із Соборів обновленців дозволив єпископам одружуватися, а овдовілим священикам – женитися вдруге. Священики – обновленці коротко стриглися, часто надягали цивільний одяг, ходили зі зброєю і вели аморальний спосіб життя.
  Чому Ви, пане “єпископе” благословляєте однією рукою? А за слово “акціос” можна написати окремо, але не хочеться, бо й так будуть далі робити ці всі клоуни. Жаль, що таке є в УАПЦ. Ідея сильна, – реалізація “0”! А чехам чи то словакам все рівно. Бідні люди!!!

 2. Андрій 03.07.2017 at 23:13

  Клоунада це у вас ! Не шановний редакторе:))) ні стида ні совісті у вас !

  • Читач із Закарпаття. 05.07.2017 at 11:28

   А за якыми то правилами можна возводити позбавленого сану простого мирянина аж у сан архимандрита.

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *