Клоунада Бедя

Клоунада Бедя

 |   | 

“Клоунада Бедя” – саме під такою назвою нещодавно на теренах інтернету зявилося відео богослужіння керуючого Карпатською єпархією єпископа Віктора (Бедь). Пропонуємо вашій увазі відео та коментар користувача.

“Нещодавно, 28-го травня, напередодні Дня Святої Трійці, так званий «єпископ» пан Віктор Бедь, пішов створювати місію в Чеській Республіці м. Тепліце.

Гарно та смачно Бедь вкусив хліба з сіллю перед службою з рук о. Євгена Сігіємунда-Фрегманна, який його і зустрічав. Після чого і подався правити службу Божу. Напевно доктор богослов’я не знає що літургію потрібно звершувати виключно натще, також як і молитва «Царю Небесний» в період від Пасхи Христової до Пятидесятниці не читається!
Самим цікавим це була процедура возведення в архімандрити Євгена Фрейманна, який до речі Синодом нашої Церкви позбавлений священицького сану. Більш кощунственного цирку возведення в архімандрити світове православ’я ще не бачило. Трикратним, дуже дивним виголошенням «аIкЦіос» було возведено позбавленого сану священика у архімандрити. Навіть дитина, яка відвідує церкву може підказати Бедьові, як вимовляється на грецькій мові слово «достойний».
А як зрозуміти слова «Господа і Спасителя нашого архімандрите Євгеніє»???? Підкажіть, як звернутись до Предстоятеля їхньої Церкви, щоб передати це відео та попросити вельмишановного владику навчити хреститись пана Бедя, а не відганяти мух під виглядом хресного знамення. 
ВСЕ ЦЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ НА ВІДЕО СВОЇМИ ОЧИМА.

ГОРЕ «ЄПИСКОП» БЕДЬ ЧУДИТЬ ЯК ТО КАЖУТЬ «БЕЗ БАЯНА» Нещодавно, 28-го травня, напередодні Дня Святої Трійці, так званий …

Опубліковано Pavel Kravchenko 28 червня 2017 р.

(Переглядів: 522 )

Читати більше

Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, як батькам навчитися по-справжньому любити своїх дітей (+відео) У день пам’яті святої великомучениці Варвари, Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови батькам, які прагнуть по-справжньому любити своїх дітей  та...
На офіційному YouTube каналі УПЦ щодня публікуватимуть тлумачення на Євангеліє Страсної седмиці (+відео) З 2 по 7 квітня 2018 року, протягом Страсного тижня, священнослужителі Української Православної Церкви коментуватимуть тексти Святого Письма, даватиму...
У Кушницькій жіночій обителі – новий монастирський храм 17 червня, в 3-ю Неділю після П’ятидесятниці, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський зв...

Про автора

Коментарі

 1. Протосингел 06.07.2017 at 15:25

  Якщо це правда, що показує відео ролик, а це виглядає власна так, що це це реальні зйомки, то хотілося б спитати цього Бедя, які школи богословя Ви закінчили. Так служили тільки представники духовенства “Живої Церкви” або ж “обновленці” та “самосвяти” на початку XX століття. ви б ще в шортах прийшли на богослужіння.
  З історії відомо, що один із Соборів обновленців дозволив єпископам одружуватися, а овдовілим священикам – женитися вдруге. Священики – обновленці коротко стриглися, часто надягали цивільний одяг, ходили зі зброєю і вели аморальний спосіб життя.
  Чому Ви, пане “єпископе” благословляєте однією рукою? А за слово “акціос” можна написати окремо, але не хочеться, бо й так будуть далі робити ці всі клоуни. Жаль, що таке є в УАПЦ. Ідея сильна, – реалізація “0”! А чехам чи то словакам все рівно. Бідні люди!!!

 2. Андрій 03.07.2017 at 23:13

  Клоунада це у вас ! Не шановний редакторе:))) ні стида ні совісті у вас !

  • Читач із Закарпаття. 05.07.2017 at 11:28

   А за якыми то правилами можна возводити позбавленого сану простого мирянина аж у сан архимандрита.

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →