Медики Іршавщини відвідали святині Буковини

Медики Іршавщини відвідали святині Буковини

 |   | 

6-8 вересня, уже за доброю традицією, відбулася паломницька поїздка медичних працівників Іршавщини. Цього разу вони мали змогу відвідати святині Чернівецької області.

Супроводжував медиків з благословення Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського протоієрей Богдан Бабинець‚ настоятель Свято-Успенського храму с. Хмільник Іршавського району.

У кількаденному паломництві пілігрими відвідали монастирі: Банченський, “Гореча”, блаженної Ксенії Петербурзької Герцагіївського району Чернівецької обл. та ін., і молитовно вклонилися тамтешнім святиням.

Користуючись нагодою, паломники завітали з гостинцями до  будинку дітей-сиріт, якими опікується владика Лонгін (Жар) разом з братією Банченського монастиря.

У закінченні поїздки в кожного в пам’яті залишилося багато хорошого, пізнавального й повчального прикладу для подальшого духовного і повсякденного життя. 

(Переглядів: 24 )

Читати більше

У Мукачівському замку освятили кімнату князя Корятовича Сьогодні, 5 жовтня, у Мукачівському історичному музеї замок “Паланок” відбулось урочисте відкриття меморіальної кімнати володаря “Паланку” - князя Фед...
Митрополит Марк прийняв участь в урМитрополит Марк прийняв участь в урочистостях з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Соборуочистостях з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Собору... 26-28 травня 2017 року у Харкові та Києві відбулися торжества з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Собору. Високопреосвященніший Марк, Митроп...
На Верецькому перевалі молилися за січовиків Карпатської України Сьогодні в Українських Карпатах, на Верецькому перевалі, на місці розстрілу січових стрільців Карпатської України відбулася молитва за єдність церкви ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →