Молодіжний єпархіальний зліт «Молодь за приМИРення» стартував!

Молодіжний єпархіальний зліт «Молодь за приМИРення» стартував!

 |   | 

У п’ятницю, 21 серпня, велика кількість молоді – учасники Кучавського молодіжного братства, представники Ужгородської молодіжки, а також молоді люди з Іршави та Виноградова, разом зі священиками єпархії з’їхалися до Свято-Маріє-Магдалинівської жіночої обителі, що на Перечинщині, аби взяти участь у чотириденному зльоті, присвяченому Дню Незалежності України.

Перший день став початком спільного знайомства усіх учасників, а також приготування до кількаденного перебування на території монастиря. Насамперед хлопці і дівчата розклали наметове містечко, сходили за дровами для вогнища. Опісля цього була вечеря, під час якої кожен розповів про себе у форматі теплої бесіди. Також відбулося цікаве і живе спілкування з настоятельницею монастиря ігуменією Варварою (Поп), яка розповіла молоді про життя жіночої обителі.

Далі усі взяли участь у вечірніх молитвах, які пройшли у дерев’яному храмі на честь святителя Іоанна, Шанхайського і Сан-Франциського. Відтак поблизу місця дислокації було розпалене вогнище, біля якого до пізньої ночі священики і молодь у приємній атмосфері провели час.

Ольга Палош

Фото – Олександр Алмашій

(Переглядів: 122 )

Читати більше

Третій день молодіжного табору: Бог поряд і у всьому Недільний, і в той же час, третій день перебування учасників єпархіального табору «Молодь ЗА приМИРення» розпочався ще з вечора суботи, опісля звершен...
«Молодь ЗА приМИРення»: post factum Минуло вже майже два тижні, відколи ми повернулися звідти… З місця, де ми почувалися вільними від усього. Дотепер наші серця усе ще там. Наші думки у ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *