Новини УПЦ

Мукачівська православна єпархія привітала працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та звязку. З вітальним словом до медіа-мовників звернувся керуючий Мукачівською православною єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський та Ужгородський на офіційному сайті єпархії. 

Шановні друзі, колеги, працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від усієї Мукачівської Православної єпархії щиро та від себе особисто вітаю вас з днем працівника зв’язку, телебачення і радіо!

Прийміть від Мукачівської Православної єпархії сердечні вітання з нагоди професійного свята.

Життя сучасної людини неможливе без засобів  комунікації − всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів. Телебачення, радіо, телефон, пошта та Інтернет стали тим  інструментом, за допомогою якого рівень контактування і швидкість реагування підвищились у тисячі разів. І щодня ви відкриваєте все нові можливості спілкування.

Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для контактів і спілкування. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

В інфопросторі є один цікавий і водночас ключовий факт. Цифра, за допомогою якої передається інформація та водночас формується інформаційний світогляд людини, створюється людиною! І від людини, тобто від вас, залежить світосприйняття реалій та фактів нашого сьогодення. Це дуже важливо і відповідально. Пам’ятайте про це!

Дозвольте побажати вам творчого натхнення, ентузіазму і реалізації вдалих проектів у житті простору Ваших теле- і радіоканалів.

За останні роки ваші теле- і радіопрограми виросли у потужні, цікаві і перспективні компанії. Завдяки вам глядач має унікальну можливість доторкатися до культури, історії, мистецтва та сакральної спадщини і скарбниці нашого полінаціонального і поліконфесійного краю. Сучасне життя не можна уявити без засобів масової комунікації, які ви у нашому краї уособлюєте. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим і як живе наше мозаїчне Закарпаття.

Користуючись нагодою, висловлюємо вам також подяку за втілення в життя спільних духовно-просвітницьких спільних проектів, які народилися останнім часом на світ завдяки творчому тандему нашої древньої Мукачівської єпархії та телебачення. Сподіваємося, що наша тісна творча співпраця, яка симфонічно доповнює одна одну, і надалі буде мати своє логічне продовження та розвиток.

Нехай Милостивий Господь допомагає вам у всіх ваших звершеннях і задумах та благословить вас на добрі справи.

З повагою і шаною,

архієпископ Мукачівський і Ужгородський ФЕОДОР

(Переглядів: 44 )