Мукачівська іконописна майстерня бере участь у всеукраїнській виставці “Ікона сьогодні”

Мукачівська іконописна майстерня бере участь у всеукраїнській виставці “Ікона сьогодні”

 |   | 

5 травня 2018 року на території заповідника «Софія Київська», що в столиці України, у «Будинку митрополита» відбулося відкриття виставки та всеукраїнської іконописної конференції «Ікона сьогодні». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на ikonopys.com.ua.

У заході беруть участь представники іконописного відділення Полтавської Духовної Семінарії, іконописного відділення Харківської Духовної Семінарії, іконописного відділення Одеської Духовної Семінарії, Кам’янець-Подільська іконописна школа, іконописна школа Бачиського, інші.

З благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського участь в конференції бере голова Єпархіального відділу по іконопису та храмовому розпису, очільник Іконописної майстерні “Єлеон” – Віталій Преображенський.

Організатори конференції Національна спілка іконописців України та Національний заповідник Софія Київська головним завданнями заходу назвали налагодження діалогу між іконописцями, вченими та духовенством.

«Особлива цінність конференції у тому, що вона складається не тільки з доповідей, безумовно, важливих, але і з майстер-класів, презентацій, досліджень — іконописці мають можливість бачити, як працюють колеги, а початківці навчаються у старших, більш досвідчених майстрів», — йдеться у повідомленні на сайті Національної спілки іконописців України.

На виставці ікон можна ознайомитися з творами 70 українських і зарубіжних іконописців. Вона триватиме до 30 травня 2018 року на території заповідника «Софія Київська» в «Будинку митрополита» (вул. Володимирська, 24, Київ).

(Переглядів: 12 )

Читати більше

В Іршаві відбудеться благодійний концерт «Спішімо йти стежиною добра» З благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, 17 травня, о 16.00 к.ч. у Іршавському РБК відбудеться перш...
(no title) 20 червня 2016 року, у свято дня Святого Духа у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефа...
Мукачівська Дієцезія сьогодні згадувала блаженного Яноша Шеффлера 17 травня у літургійному календарі Мукачівської Дієцезії згадуємо блаженного Яноша Шеффлера, єпископа, мученика.  Беатифікація єпископа Яноша Шеффл...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *