Мукачівська православна єпархія взяла участь у відправці військовослужбовців до Луганської області

Мукачівська православна єпархія взяла участь у відправці військовослужбовців до Луганської області

 |   | 

9 жовтня, в Ужгородському зональному відділі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася відправка військовослужбовців до Луганської області.

На запрошення керівництва Відділу, а саме полковника Мицель Ф.В., начальника Ужгородського Зонального ВСП з благословіння Високопреосвященнійшого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського з участь у відправці взяв голова відділення Ужгородського району Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України Мукачівської єпархії, протоієрей Петро Баб’як.

Священнослужитель звершив уставний молебень за мир в Україні та окропив святою водою військових. По традиції кожному військовослужбовцю-захиснику нашої вітчизни були вручені іконки та натільні хрестики.

(Переглядів: 4 )

Читати більше

Духовенство Карпатської єпархії УАПЦ в День Святого Миколая відвідало амбулаторію в с. Минай 19 грудня 2017 року, у день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, єпископа Мири Лікійських, з благословення Преосвященійшого Віктора (Бедь), єпископа ...
Єпископ Віктор (Бедь) привітав християн, які святкують Великдень за григоріанським календарем "Дорогі брати і сестри, християни Римо-Католицької Церкви,протестантських церков та Фінської Православної Церкви! Прийміть щирі вітання з нагоди Пасх...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →