Новини Топ новини УПЦ

Мукачівський монастир відсвяткував Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня, у вівторок 14-го тижня після П’ятидесятниці, в день молитовної пам’яті Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський звершив архієрейське богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі. 

Тисячі вірників та десятки священнослужителів, представники влади та паломники вже традиційно зібрались в обителі для того, аби разом зі своїм архіпастирем піднести  щирі прохання до «В молитвах неусипаючої Богородиці».

За богослужінням підносилась сугуба молитва за мир в Українській землі.

Після завершення літургії було звершено хресний хід, відтак владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, вітаючи всіх з Богородичною Пасхою. 

Днем раніше, 27 серпня, в понеділок 14-го тижня після П’ятидесятниці в переддень молитовної пам’яті Успення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський звершив святкове Всенічне богослужіння в Мукачівському Свято-Миколаївському жіночому монастирі.

Архіпастирю співслужило чернецтво та численне духовенство древньої єпархії. За вечірнім богослужінням Владика звершив літію з освяченням хлібів.

(Переглядів: 39 )