Митрополит Онуфрій подякував православним вірянам Америки за підтримку українського народу

Митрополит Онуфрій подякував православним вірянам Америки за підтримку українського народу

 |   | 

Онуфрій-у-США-w.jpgПід час недільної проповіді в Св. Олександро-Невському кафедральному соборі м. Ховелл штату Нью-Йорк у США Митрополит Онуфрій подякував православним вірянам Америки за підтримку українського народу та Української Православної Церкви.

Зокрема, він зауважив: «Сьогодні складні часи – в Україні проливається людська кров. Ніщо не може виправдати вбивство, тому що завжди є мирні шляхи вирішення усіх проблем. Ми про це завжди говоримо, свідчимо і молимося за мир.

Я знаю, що і тут моляться за мир в Україні. Господь дає нам випробування, і ми повинні пронести їх, не втративши не тільки християнської, а й людської гідності. Людина в земному житті не може прожити без випробувань, де б вона не жила: в Америці, Австралії, Україні є свої випробування, які болісно відбиваються на людському житті».

Про це повідомляє УНІАН-релігії.

(Переглядів: 70 )

Читати більше

Митрополит Онуфрій говорив про суспільно-політичне становище в Греції та Україні 1 липня Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври прийняв єромонаха Фому зі...
Митрополит Онуфрій назвав неактуальним для УПЦ питання про відділення від московського патріархату Для місії Української Церкви в суспільстві питання про відділення та отриманні свого Патріарха не є актуальним. Про це заявив 27 травня митрополит Киї...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *