На Перечинщині освячено дім-монастир Марійних сестер Чудотворного медальйону

На Перечинщині освячено дім-монастир Марійних сестер Чудотворного медальйону

 |   | 

1 червня відбулось освячення дому Марійних сестер Чудотворного медальйону у с. Тур’ї  Ремети, Перечинського району, на Закарпатті. Марійні сестри надихаються прикладом Діви Марії, котра поспішає до своєї родички Єлизавети. Леополдіна Брандіс, яка заснувала це згромадження записала: «Так як Діва Марія поспішає до Єлизавети, так повинні Марійні сестри поспішати до  домівок хворих та потребуючих, щоб принести їм допомогу та втіху».

Марійні сестри у Тур’ї Ремети та навколишніх селах провадять працю вже з 2016 р. Сестри відвідують самотніх, хворих по домівках, проводять катехизацію з дітьми (організовують кулінарні курси та різні рукотворні кружки), допомагають убогим та потребуючим людям в дусі Святого Вікентія Де Поля.

На свято приїхали Єпископ ординарій Мукачівської Дієцезії Антал Майнек OFM, Єпископ ординарій Мукучівської Греко-Католицької Єпархії владика Мілан Шашік CM, Генеральний настоятель Конгрегації Місії о. Томаж Мавріч СМ, координатор Асоціації Чудотворного Медальйону в світі о. Карл Пібер СМ, Віце-візитатор Віце-Провінції св. Кирила і Мефодія о. Ян Тчоп СМ зі співбратами з Конгрегації Місії, синкел Мукачівської Греко-Католицької Єпархії о. Сергій Слободянюк, Генеральна Настоятелька Марійних сестер с. Ірма Макше МС, Провінційна Настоятелька хорватської провінції с. Кая Любас МС, Провінційна Настоятелька словенської провінції с. Славіца Лесіяк МС. Також на свято приїхали представники Вікентійської Родини зі Сваляви, Ужгорода, Києва, Харкова, Одеси. Також були присутні сестри з різних конгрегацій, які працюють в даній місцевості – Перечині, Ужгороді, Великому Березному та Сваляві. Прийшли сусіди та багато вірян, щоб разом святкувати таку важливу подію в житті місцевої парафіяльної спільноти.

Під час Служби Божої Єпископ Антал разом з Владикою Міланом освятили вівтар, каплицю та новий дім-монастир сестер.

На закінчення урочистої святої Меси Настоятелька дому с. Йожиця Стерле МС щиро подякувала будівельникам, сестрам, отцям, благодійникам і волонтерам – всім, хто в будь-який спосіб підтримував будівництво монастиря.

Особливу подяку сестра Йожиця висловила Генеральному Настоятелю Конгрегації Місії о. Томажу Маврічу, СМ, який з самого початку сприяв та всіляко надихав сестер на відкриття об’єднаної спільноти Марійних сестер словенської та хорватської провінцій. Також сестра Йожиця подякувала архітектору Івану Васильовичу Бурі, для якого сестри передали спеціальне благословення від Папи Римського Франциска.

Після урочистості всі присутні були запрошені на почастунок.

Вдячні Марійні сестри Чудотворного медальйону за освячення дому
1 червня 2018 року

Джерело – svincent.org

(Переглядів: 9 )

Читати більше

День української писемності та мови в Синевірській Поляні 11 листопада, в загальноосвітній школі I-III ст. села Синевирська Поляна Міжгірського району відбулось свято, приурочене до Дня української писемності...
У стінах храму Хуста виступав відомий колектив із заключним різдвяним концертом Уже за доброю традицією – третій рік поспіль – у рамках святкового турне місто над Тисою відвідав один із найкращих дитячих хорів України, лауреат між...
Закарпатська громадськість провела в останній земний путь українського патріота і борця за незалежність України Андрія Шобея... 8 липня 2017 року, в с. Вільхівці Тячівського району Закарпатської області, за участі рідних, близьких, односельчан, представників українських націона...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.