Ексклюзив Сакральна спадщина

На Святій Землі може з’явитися Ноїв Ковчег натуральної величини

Голландський конструктор і бізнесмен з Дордрехт Йохан Хейберс з однодумцями побудував свою версію Ноєвого ковчега у натуральну величину. Тепер він хоче перевезти судно на Святу землю.

Ідея побудувати Ноїв ковчег у Йохана Хейберса виникла у 1993 році, коли одного разу він читав своїм дітям біблійну історію про Ноя, повідомляє УНІАН-Релігії з посиланням на видання «Jewish Telegraphic Agency».

Однак перша версія ковчега, яку голландський конструктор побудував через 13 років, виявилася меншого розміру, ніж та, яка описується у Біблії. Тому Йохан Хейберс продав її.

У 2008-му він почав будувати новий ковчег, який завершив у 2012 році. У роботі йому допомагали теслі-аматори, серед яких були місцевий м’ясник, перукар і вчитель. При цьому творці ковчега визнали, що не все зроблено як треба, бо вони не є професіоналами.

Тим не менш, вийшло величезне судно вагою 2500 тонн, довжиною понад 133 метрів і шириною понад 22 метрів. У ковчезі встановлено макети тварин у натуральну величину – жирафа, слона, бегемота та інших – за якими можна зрозуміти масштабність спорудження.

Як зізнався чоловік, створенням ковчега у натуральну величину, описаного в Біблії, він хотів «показати людям, що Бог існує» і що реальний ковчег міг бути дійсно побудований Ноєм.

Йохан Хейберс хоче переправити свій ковчег в Ізраїль, оскільки, за його словами, цей Ноїв ковчег – «копія Божого корабля», якому місце на Святій землі.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/religionsworld/10359378-nojiv-kovcheg-u-naturalnu-velichinu-zbirayutsya-perevezti-na-svyatu-zemlyu.html

(Переглядів: 20 )