На Закарпатті відбудеться міжнародна конференція за участі “екологічних” підрозділів церков і релігійних організацій

 |   | 

25-27 жовтня на Закарпатті (с.Синяк) відбудеться міжнародна конференція Альянс релігійних і громадських організацій на захист клімату Східної Європи» у рамках проекту Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Мета заходу — створення Програми Комітету захисту клімату IRCEF; затвердження Комітету із захисту клімату IRCEF і складу робочої групи комітету (1-2 представники від кожної країни), які будуть координувати спільну роботу у своїх країнах. А також обговорення перспектив пошуку фінансування Програми IRCEF.

Міжнародна конференція в Синяку підведе підсумки Східноєвропейського конкурсу «Відповідальність за Творення та захист клімату Східної Європи». Зокрема, будуть презентовані методичний посібник для релігійних і територіальних громад щодо захисту клімату; дитячої книги-розмальовки; збірник матеріалів Східно-Європейського конкурсу “Відповідальність за створіння і захист клімату Східної Європи”; екологічний календар Східних Церков на 2019 рік; цифрового збірника найважливіших публікацій щодо захисту клімату, а також інших ініціатив, запланованих нами в рамках проекту.

Членські організації IRCEF обговорять розробку і проведення інформаційних днів щодо захисту клімату (публічні лекції та круглі столи) для релігійних громад і активістів недержавних природоохоронних організацій. На конференції будуть представлені підготовлені нами друковані видання, а також нагороджені переможці та активні учасники Конкурсу “Відповідальність за Творіння і захист клімату Східної Європи”.

На міжнародну конференцію запрошені делегати з “екологічних” підрозділів церков і релігійних організацій, а також представники НУО, органів влади, засобів масової інформації та наукового світу країн Східної Європи і Німеччини (очікується 15 представників з за кордону а саме з Молдови, Грузії, Вірменії Білорусії та Німеччини) а також  щонайменше 40 учасників з України.

Джерело – Закарпаття онлайн. 

(Переглядів: 18 )

Читати більше

Мукачівська єпархія запрошує на Пасхальний концерт до дня Жінок Мироносиць 22 квітня в третю неділю після Пасхи, в день молитовної пам’яті святих Жінок Мироносиць з благословення керуючого Мукачівською єпархією, Високопреосвя...
Запрошуємо науковців на міжнародну конференцію: ««Малий Афон» – монастирі та чернецтво на Закарпатті: традиції і сучасність»... МУКАЧІВСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЄПАРХІЯ БОГОСЛОВСЬКО-ІСТОРИЧНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АРХІМАНДРИТА ВАСИЛІЯ (ПРОНІНА) ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ...
Графік богослужінь на Страстний тиждень та Світле Воскресіння Христове (Пасха) у парафіях Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в м. Ужгород... КАФЕДРАЛЬНИЙ ХРАМ АПОСТОЛА УКРАЇНСЬКОГО АНДРІЯ ПЕРВОЗВАНОГО (м. Ужгород, вул. Гойди, 4. Благочинний храму протоієрей Сергій Урста) 13.04.2017 четвер...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →