На Закарпаття прибув ковчег з частиною одягу святителя Спиридона

На Закарпаття прибув ковчег з частиною одягу святителя Спиридона

 |   | 

25 грудня, в понеділок 30-го тижня після П’ятидесятниці, в день молитовної пам’яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця (біля 348) керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Архангело-Михайлівський храм міста Ужгорода (район Минай).

У загальнодержавний вихідний день на архієрейське богослужіння прибула велика кількість вірників з усього Ужгородського району.

Його Високопреосвященству співслужило чисельне духовенство єпархії, зокрема й Ужгородського району.

Як завжди сердечною й посиленою була молитва за примирення.

Прикрашав Божественну літургію спів семінарського хору з міста Одеси та жіночого приходського хору.

Знаменною подією цього дня стало те, що трудами настоятеля храму прот. Іоанна Ваша з благословіння Митрополита Керкірського Нектарія для молитовного поклоніння православного народу Закарпаття, була передана святиня від святителя Спиридона – частина його одягу.

Після звершеного владикою молебню до святителя, сотні прихожан та паломників мали унікальну можливість приложитись до великої святині, котра надалі постійно перебуватиме у даному храмі.

Наприкінці владика Феодор звернувся до пастви зі словом проповіді, в якій розкрив смиренний образ і труди святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського.

В кінці архієрей закликав на всіх Боже благословення.

(Переглядів: 8 )

Читати більше

Віктор Бедь самочинно перевів Хустські парафії УПЦ до складу УАПЦ Днями на сайті Ужгородської української богословської академії Карпатського університету, ректором якої є колишній клірик УПЦ архімандрит Віктор Бедь,...
В Ужгороді сотні дітей взяли участь в Різдвяному концерті (+ФОТО) У період Різдвяних свят в Мукачівській єпрахії вже стало доброю традицією проведення в місті над Ужем Єпархіального Різдвяного концерту.Цей рік не ста...
Мукачівська православна єпархія взяла участь у Всеукраїнських зборах командирів рот військ держспецтрансслужби... У вівторок, 6 лютого, на території військової частини Т0300, що в м. Чоп відбулися Всеукраїнські збори командирів рот військ Державної спеціальної слу...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *