На Закарпаття прибув ковчег з частиною одягу святителя Спиридона

На Закарпаття прибув ковчег з частиною одягу святителя Спиридона

 |   | 

25 грудня, в понеділок 30-го тижня після П’ятидесятниці, в день молитовної пам’яті святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, чудотворця (біля 348) керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський з архіпастирським візитом відвідав Свято-Архангело-Михайлівський храм міста Ужгорода (район Минай).

У загальнодержавний вихідний день на архієрейське богослужіння прибула велика кількість вірників з усього Ужгородського району.

Його Високопреосвященству співслужило чисельне духовенство єпархії, зокрема й Ужгородського району.

Як завжди сердечною й посиленою була молитва за примирення.

Прикрашав Божественну літургію спів семінарського хору з міста Одеси та жіночого приходського хору.

Знаменною подією цього дня стало те, що трудами настоятеля храму прот. Іоанна Ваша з благословіння Митрополита Керкірського Нектарія для молитовного поклоніння православного народу Закарпаття, була передана святиня від святителя Спиридона – частина його одягу.

Після звершеного владикою молебню до святителя, сотні прихожан та паломників мали унікальну можливість приложитись до великої святині, котра надалі постійно перебуватиме у даному храмі.

Наприкінці владика Феодор звернувся до пастви зі словом проповіді, в якій розкрив смиренний образ і труди святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського.

В кінці архієрей закликав на всіх Боже благословення.

(Переглядів: 12 )

Читати більше

Сміхотерапія, щирі емоції, живе спілкування,подарунки – це все панувало у центрі “Дорога життя” Щодня ми буваємо різні.., проте, як правило, для багатьох кожен день є якимось шаблонним… Якщо хочете змінити цю аксіому, відвідайте хоча б один раз в...
На Закарпатті, була відслужена перша Божественна літургія із сурдоперекладом на жестову мову https://youtu.be/PbCUNcjZ52cУ понеділок, 16 листопада, з благословення Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, у С...
Богослужіння єпископа Варсонофія в Неділю 13-ту після П”ятидесятниці 18 вересня 2016 року , в Неділю 13-ту після П"ятидесятниці , керуючий Закарпатської єпархії єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з архіпаст...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *