“Небесне сяйво Почаєва” днями відбувся в смт. Буштино

“Небесне сяйво Почаєва” днями відбувся в смт. Буштино

 |   | 

06 серпня 2015 року, в смт. Буштино, з благословення та за участі єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія відбувся дитячий захід, присвячений вшануванню Почаївської ікони Божої Матері.

Захід було названо “НЕБЕСНЕ СЯЙВО ПОЧАЄВА”. Розпочалося дитяче дозвілля з молебню в Храмі св. вмч. Пантелеймона Цілителя в смт.Буштино, який очолив Преосвященнійший єпископ Варсонофій у співслужінні Голови єпархіального відділу у справах молоді-протоієрея Андрія Кравчука, обласного благочинного- протоієрея Сергія Потюка, та настоятеля Храму Преображення Господнього м.Мукачево-протоієрея Віктора Худяка.

Помолившись до Пресвятої Богородиці, усі відправились до місця проведення заходу, де, по приїзду, на прохання парафіян, був відслужений Молебень, що співається в часи, коли не буває дощу.

Опісля молитов на дітей чекали: історія та походження Почаївської ікони Богородиці, ексурсія по розпліднику форелі та осетра, різноманітні конкурси та розваги, майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки, пісні та вірші, які читали найменші учасники заходу.

Також парафіянами Храму св. Пантелеймона Цілителя смт.Буштино було приготовано для дітей трапезу, після якої дітки записали на папірцях свої найзаповітніші мрії та бажання, та, приліпивши їх до надувних кульок, випустили в небо.

Владика кожному учаснику наприкінці дійства роздав цукерки.

Закінчився захід молитвою за Україну та многоліттям.

 

 

(Переглядів: 149 )

Читати більше

Ректор УжНУ отримав нагороду “За жертовність і любов до України” 27 серпня, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій (Рудн...
Єпископ Варсонофій відвідав Свято-Преображенську парафію м.Мукачево Сьогодні, 19 серпня, Преосвященний єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій відвідав Свято-Преображенську парафію м.Мукачево, де відслуж...
Єпископ Ужгородський і Закарпатський УПЦ КП Варсонофій (Руднік) відвідав урочистий “Концерт дружби” На запрошення Генерального консула Словацької Республіки в м.Ужгород Янки Буріанової , єпископ Ужгородський і Закарпатський  УПЦ КП Варсонофій (Руднік...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *