Папа Франциск очолив урочисту пасхальну Месу

Папа Франциск очолив урочисту пасхальну Месу

 |   | 

Вранці 1 квітня Папа Франциск очолив на площі Святого Петра урочисту пасхальну Месу у присутності тисяч віруючих і паломників зі всього світу.

Під час Божественної Літургії Євангеліє сповіщалося латинською та грецькою мовами, а одне з прохань молитви вірних – про Папу Франциска і всіх єпископів Церкви – було прочитано російською мовою, повідомляє УНІАН-Релігії, з посиланням на “Радіо Ватикану”.

Єпископ Риму звернувся до віруючих з традиційним великоднім посланням / radiovaticana.va Опівдні, після святкової Меси, Єпископ Риму звернувся з центральної лоджії Ватиканської базиліки з традиційним великоднім посланням «Urbi et Orbi» – «Місту і світу».

«Ісус воскрес із мертвих! По всьому світі у Церкві відлунює це звіщення, разом із піснепівом “Алилуя”: Ісус є Господь, Отець воскресив Його і Він назавжди живий посеред нас. Алилуя!”. Сам Ісус наперед провістив Свою смерть і воскресіння за допомогою образу зерна пшениці. Він казав: «Пшеничне зерно, коли не впаде на землю і не завмре, залишиться саме-одне; коли ж завмре, то рясний плід принесе» (Ів 12,24). Ось, саме це і трапилося: Ісус, пшеничне зерно, посіяне Богом у борознах землі, померло, вбите гріхом світу; два дні перебувало в гробі; але ця Його смерть вміщала всю могутність Божої любові, яка вирвалася назовні та явилася третього дня, того самого, який святкуємо: в Пасці Христа Господа», – сказав Папа Римський у своїй проповіді.

«Ми, християни, віруємо та знаємо, що Христове воскресіння – це справжня надія світу, яка не розчаровує. Це сила пшеничного зерна – ота сила любові, яка знижується та віддається до кінця, і яка дійсно оновлює світ. Ця сила також і сьогодні приносить плід у борознах нашої історії, позначеної багатьма несправедливостями та насильствами. Приносить плоди надії та гідності там, де існує нужда та виключення, де є голод та немає роботи, серед біженців та шукачів притулку, часто відкинених актуальною культурою відкинення немов непотребу, серед жертв торгівлі наркотиками, торгівлі людьми та рабства наших часів», зазначив Папа Франциск.

Єпископ Риму також молився про плоди мудрості для політиків, щоб вони поважали людську гідність, служили загальному благу, забезпечуючи розвиток і безпеку своїм громадянам.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/catholicism/10064330-papa-francisk-ocholiv-na-ploshchi-svyatogo-petra-urochistu-pashalnu-mesu.html

(Переглядів: 10 )

Читати більше

Звершено останню в цьому році літургію Передосвячених Дарів   4-го квітня, у Велику середу Страсного тижня, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський звершив останню в цьому ро...
Реакція Карпатської єпархії УАПЦ на оприлюднений лист Патріарха Філарета "Для Першоієрарха УПЦ Київського патріархату Філарета (Денисенка) Московський патріархат знову матір-церква..." - прокоментували лист розкаяння на офі...
Як керівництво Ужгородської міської ради сприяє шахрайському захопленню та передачі земельної ділянки парафії Карпатської єпархії УАПЦ на користь Московського патріархату... Дерибан землі в Ужгороді виходить на нові етапи, якщо раніше депутати й очільники Ужгородської міської ради ділили землю ужгородців між собою, то сьог...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.