Папа Франциск зустрінеться з главою УГКЦ і разом помоляться за мир в Україні

Папа Франциск зустрінеться з главою УГКЦ і разом помоляться за мир в Україні

 |   | 

28 січня о 16:00 папа Римський Франциск відвідає прокафедральний собор Святої Софії в Римі. З цієї нагоди верховний архієпископ Святослав, глава Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), очолить паломництво до історичної святині УГКЦ за кордоном, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

«Візит Святішого Отця до собору Святої Софії має важливе історичне значення: кілька десятиліть цей храм був головним катедральним храмом нашої Церкви і став символом її відродження. Зустріч Папи з українськими мігрантами є знаком його пастирської турботи про них та виявом солідарності з усім українським народом, котрий вже декілька років страждає від війни на Донбасі», – вважає владика Святослав.

Об 11:00 глава УГКЦ очолить літургію. Після обіду, о 16:00, папа Франциск прибуде до собору Святої Софії, де його зустріне глава УГКЦ. У храмі паломники зустрінуть Франциска українською колядою, після чого глава УГКЦ привітає його у своєму слові.

Папа також звернеться до української громади, а відтак зійде до крипти собору, де помолиться перед могилою владики Степана Чміля, свого вихователя в початковій школі у Буенос-Айресі (Аргентина). На завершення свого візиту єпископ Рима вийде до паломників на території собору Святої Софії.

Візит Франциска триватиме приблизно півтори години. Завершиться паломництво молебнем за Україну.

Собор Святої Софії є для українських мігрантів важливим духовним та культурним осередком. Українці в Італії є п’ятою за кількістю етнічною спільнотою. У різних регіонах Італії діє 145 греко-католицьких капеланських осередків, в яких здійснюють душпастирське служіння 62 священики.

(Переглядів: 4 )

Читати більше

Митрополит Онуфрій подякував православним вірянам Америки за підтримку українського народу Під час недільної проповіді в Св. Олександро-Невському кафедральному соборі м. Ховелл штату Нью-Йорк у США Митрополит Онуфрій подякував православним в...
Дивіться пряму трансляцію святкового богослужіння на ЗОДТРК «Тиса1» Дивіться 31 травня о 9.50-12.25 та в повторі о 22.30 в день Святої Трійці пряму трансляцію ЗОДТРК «Тиса1» святкового богослужіння з Ужгородського Свят...
Папа Римський закликав міжнародну спільноту не забувати про війну в Україні «Спільні старання на користь відбудування мостів є невідкладними також і в Україні. Рік, що минув, посіяв нові жертви в конфлікті, який гнітить країну...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *