Папа Римський обмив ноги дванадцятьом в’язням

Папа Римський обмив ноги дванадцятьом в’язням

 |   | 

У Великий Четвер 29 березня у римській в’язниці «Regina Coeli» Папа Римський, наслідуючи жест Іісуса під час Тайної Вечері, обмив ноги дванадцятьом в’язням.

Це були вихідці з семи країн: 4 італійці, 5 філіппінці, 2 марокканці, молдаванин, нігерієць та сьєра-леонець. Восьмеро з них – католики, один – православний, інші – мусульмани та буддист, повідомляє УНІАН-Релігії, з посиланням на “Радіо Ватикану”. 

Святу Месу у в’язниці Папа відслужив на престолі, який привіз у подарунок для цього пенітенціарного закладу. Він зроблений у формі бронзової скульптури, що зображає пастиря, який виймає овечку, заплутану в хащах. 

Проповідь Папа розпочав зі слів, якими Ісус завершив Своє слово до учнів після вмивання ніг: «Я дав вам приклад, щоб і ви те саме чинили». Він зауважив, що вмивання ніг – це було служіння, виконуване невільниками чи слугами. Й Іісус виконує це служіння, «аби дати нам приклад того, як і ми повинні служити одні одним».

За словами Папи, існують люди, які не сприяють такому наставленню: гордовині, ненависники, зловмисники, але «ми покликані ще більше служити їм». Є також люди, які страждають, яких суспільство відкидає, але Ісус іде до них і каже: «Ти важливий для мене».

«Сьогодні я, такий же грішник, як і ви, представляю Іісуса, є Іісусовим посланцем. Сьогодні, коли схилюся перед кожним з вас, подумайте: “Ісус ризикнув в особі цього чоловіка, цього грішника, щоб прийти до мене та сказати, що любить мене”. Ось що значить служіння! Таким є Ісус: Він ніколи не залишить і ніколи не втомлюється нам прощати», – сказав Папа Франциск. 

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/catholicism/10061909-papa-rimskiy-obmiv-nogi-12-v-yaznyam-riznih-nacionalnostey-ta-virospovidan.html

(Переглядів: 5 )

Читати більше

Високі церковні нагороди від Карпатської єпархії УАПЦ отримали військовослужбовці У третю річницю пам'яті загиблих українських воїнів-героїв Дебальцева керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор (Бедь) відзначив ряд військово...
Що приховує ужгородський цвинтар Кальварія? Старий цвинтар, що береже секрети історії! Назва найбільшого ужгородського кладовища «Кальварії» з арамейської перекладається як «Голгофа», а з латини...
«Релігія повернулася». Вийшов міжнародний збірник наукових праць дослідників історії релігій та церкви з УжНУ... Значним досягненням 5-річної роботи Науково-дослідного центру історично-релігійних студій «Логос», що діє на історичному факультеті УжНУ, став 4-й вип...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *