Папа Римський вважає інтернет “Божим даром” і заохочує молитися за соцмережі

Папа Римський вважає інтернет “Божим даром” і заохочує молитися за соцмережі

 |   | 
Соціальним мережам присвячений молитовний намір, який Понтифік пропонує для членів Апостольства молитви на червень.

Про це повідомляєкатолицький медіа-центр, з посиланням на  Новини з Ватикану.

«Інтернет – це Божий дар, але також – велика відповідальність», – стверджує Папа Франциск, представляючи свій молитовний намір на червень. Він зауважує, що «комунікація, її місця та засоби, розширили горизонти багатьох людей», і з цього випливає заохочення: «Користуймося нагодою для зустрічі та солідарності, які нам надають соціальні мережі».

У цьому контексті Понтифік висловлює побажання: «Нехай же цифрова мережа не буде місцем відчуженості, а стане місцем, сповненим людяності».

«Молімося всі разом за те, щоби соціальні мережі не знищували особистість, але сприяли солідарності й пошані до іншого та його відмінностей», – заохочує Папа.

(Переглядів: 10 )

Читати більше

Святкування у день чотирнадцятої річниці прославлення апостола Закарпаття прп. Алексія Карпаторуського 21 жовтня у Свято-Миколаївська обитель с. Іза-Карповтлаш, де почивають всечесні мощі цього угодника Божого зустрічала багатьох священнослужителів та в...
Дерев’яні храми Закарпаття: новий вандалізм московсько-цибулькового стилю Село Стебний, Рахівський район, церква жінок-мироносиць 1856 року. Цей храм – можливо, найгарніший з-поміж церков середньогуцульського стилю, а також ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *