Петро Порошенко зустрівся з Предстоятелями православних церков України

Петро Порошенко зустрівся з Предстоятелями православних церков України

 |   | 

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Предстоятелями православних церков України та офіційно прийняв Звернення для передачі Вселенському Патріарху Варфоломію про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв, які підтримали це рішення – повідомляє УНІАН-Релігії. 

Глава держави провів зустріч з Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополитом Онуфрієм, йдеться на сайті Глави держави.

Президент повідомив Митрополиту Онуфрію про свій візит до Стамбула, де провів зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм та членами Синоду Вселенського Патріархату, які були присвячені перспективам надання Томосу на автокефалію Українській Православній Церкві.

«Відбулася багатогодинна розмова про долю України, про долю Української Церкви. Його Всесвятість висловлював турботу про усіх громадян України, підтримку нашій країні у відбитті агресії у дуже непрості часи, коли Україна втрачає найкращих своїх синів та доньок», – повідомив Президент.

Президент України та Предстоятель Української Православної Церкви обмінялися думками щодо активізації міжконфесійного діалогу в Україні.

Глава УПЦ КП Філарет офіційно передав Президенту Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію, підписане усіма архієреями УПЦ КП.

Глава держави також провів зустріч з Главою Української Автокефальної Православної Церкви та офіційно прийняв Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв УАПЦ.

Глава держави подякував за зібрані підписи та підготовлене Звернення до Вселенського Патріарха.

«Вдячний за ці підписи, але просив би щоб  ми зараз спрямували наші молитви до Господа, щоб Він допоміг і захистив Україну, і допоміг отримати цей Томос», – сказав Петро Порошенко.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/state/10086128-petro-poroshenko-zustrivsya-z-glavami-pravoslavnih-cerkov-ukrajini.html

(Переглядів: 11 )

Читати більше

У селі Зарічево на Перечинщині освятили каплицю святої праведної Анни 13 квітня, в п’ятницю Світлого тижня, в день пам’яті ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” керуючий єпархією звершив архієрейське богослужіння в Свят...
Відео: Єпископ УАПЦ Віктор (Бедь) про сторіччя відродження прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви... Єпископ УАПЦ Віктор (Бедь) про сторіччя відродження прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви https://youtu.be/QE4oRRyVL1c...
У Берегові відбулася зустріч дружин греко-католицьких священиків Такі традиційні ждуховні заняття проводяться уже в 19-й раз - повідомляє Голос Карпат. Своєрідні курси проходили у новозбудованому римо-католицькому ...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *