Новини Новини України УПЦ КП

Подяку та нагрудний знак отримав Патріарх Філарет від СБУ

Голова Служби безпеки України Василь Грицак оголосив подяку та нагородив главу Української православної церкви Київського патріархату Патріарха Філарета . Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на  “Українські новини”.

“Також повідомляємо, що наказом голови СБУ від 13 листопада 2017 року №634 оголошено подяку та вручено нагрудний знак Святійшому Патріарху Київському і всієї Русі-України Філарету (Денисенку Михайлу Антоновичу) главі Української православної церкви Київського патріархату”, – йдеться в наказі.

У наказі зазначено, що оголошено подяку та вручено нагрудний знак “за сприяння Службі безпеки України у вирішенні покладених на неї завдань, значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки України, проявлені при цьому високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість, згідно п. 13 ч. 1 ст. 25 Закону України “Про Службу безпеки України” за поданням Управління по роботі з особовим складом СБУ”.

Крім того, у своїй відповіді Служба безпеки України повідомила, що протягом 2015-2017 років здійснено 7 нагороджень представників релігійних організацій, а саме:

Української греко-катлицької церкви – 2;

Римсько-католицької церкви – 1;

Української православної церкви Київського патріархату – 4.

Також Служба безпеки України повідомила, що постійно співпрацює із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій у процесі звільнення заручників, які незаконно утримуються бойовиками самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік” на непідконтрольної території на сході України.

Детальніше читайте на УНІАН: https://religions.unian.ua/orthodoxy/2260734-sbu-vruchila-nagrudniy-znak-glavi-upts-kp.html

(Переглядів: 36 )