Православні паломники з Польщі вклонилися святиням Закарпаття

Православні паломники з Польщі вклонилися святиням Закарпаття

 |   | 

В кінці першого місяця літа з 24 по 30 червня з благословенння Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи голови Паломницького відділу єпархії, намісника Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, архімандрита Марка (Куштан) для прочан з Польщі, зокрема з міста Белосток була звершена паломницька поїздка до монастирів Закарпаття.

Очолив поїздку заступник голови Паломницького відділу, насельник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, архімандрит Кіріон (Ковач).

Паломники відвідали святині Мукачівської та Хустської єпархій УПЦ.

В Мукачівській єпархії, зокрема віряни відвідали та вклонилися святиням наступних обителей: Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря, Приборжавського Свято-Серафимівського жіночого монастиря, Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, Красногорської чоловічої обителі на честь Всіх Святих, Зарічевського Свято-Маріє-Магдалинівського жіночого монастиря, Костринського Свято-Покровського чоловічого монастиря, Свято-Успенського чоловічого монастиря в селі Кічерне, чоловічої обителі на честь ікони Божої Матері «Казанська», що в селі Тишів,  Ракошинського Свято-Покровського чоловічого монастиря, Свято-Іоанно-Предтеченської жіночої обителі в селі Дубрівка, Свалявської Свято-Тройце-Кирило-Мефодіїівської жіночої обителі, Свято-Іоанно-Богословського монастиря в селі Сільце, Свято-Пантелеймонівської жіночої обителі в селі Осій (урочище Кам’янка), тощо. 

В Хустській єпархії пілігріми вколинилися святиням Липчанського Свято-Різдва Богородиці жіночого монастиря, Свято-Миколавїської чоловічої обителі в селі Іза-Карпутлаш, мощам преподобного Іова (Кундрі) Угольського в селі Мала Уголька, Свято-Архангело-Михайлівського чоловічого монастиря в селі Грушево. 

Крім того, віряни відвідали святі джерела в селі Нанково, що на Хустщині та джерело святого великомученика Пантелеймона в селі Бистрий, що на Воловеччині. 

(Переглядів: 7 )

Читати більше

Митрополит Марк очолив святкування у Почаївській Лаврі 12 травня у Свято-Успенській Почаївській Лаврі відбулося святкування на честь 13-ої річниці прославлення прп. Амфілохія Почаївського. З благословення ...
Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) відвідає Польщу Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук) 8-9 червня здійснить душпастирський візит до Польщі на запрошення генерала Ордену паулін...
Третя неділя Великого посту – Хрестопоклонна Ця неділя (11 березня) — середина Великого Посту. Хрестопоклонною вона називається тому, що в цей період Посту з вівтаря виноситься для поклоніння при...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *