Православні паломники з Польщі вклонилися святиням Закарпаття

Православні паломники з Польщі вклонилися святиням Закарпаття

 |   | 

В кінці першого місяця літа з 24 по 30 червня з благословенння Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського та ініціативи голови Паломницького відділу єпархії, намісника Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, архімандрита Марка (Куштан) для прочан з Польщі, зокрема з міста Белосток була звершена паломницька поїздка до монастирів Закарпаття.

Очолив поїздку заступник голови Паломницького відділу, насельник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, архімандрит Кіріон (Ковач).

Паломники відвідали святині Мукачівської та Хустської єпархій УПЦ.

В Мукачівській єпархії, зокрема віряни відвідали та вклонилися святиням наступних обителей: Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря, Приборжавського Свято-Серафимівського жіночого монастиря, Ужгородського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря, Красногорської чоловічої обителі на честь Всіх Святих, Зарічевського Свято-Маріє-Магдалинівського жіночого монастиря, Костринського Свято-Покровського чоловічого монастиря, Свято-Успенського чоловічого монастиря в селі Кічерне, чоловічої обителі на честь ікони Божої Матері «Казанська», що в селі Тишів,  Ракошинського Свято-Покровського чоловічого монастиря, Свято-Іоанно-Предтеченської жіночої обителі в селі Дубрівка, Свалявської Свято-Тройце-Кирило-Мефодіїівської жіночої обителі, Свято-Іоанно-Богословського монастиря в селі Сільце, Свято-Пантелеймонівської жіночої обителі в селі Осій (урочище Кам’янка), тощо. 

В Хустській єпархії пілігріми вколинилися святиням Липчанського Свято-Різдва Богородиці жіночого монастиря, Свято-Миколавїської чоловічої обителі в селі Іза-Карпутлаш, мощам преподобного Іова (Кундрі) Угольського в селі Мала Уголька, Свято-Архангело-Михайлівського чоловічого монастиря в селі Грушево. 

Крім того, віряни відвідали святі джерела в селі Нанково, що на Хустщині та джерело святого великомученика Пантелеймона в селі Бистрий, що на Воловеччині. 

(Переглядів: 37 )

Читати більше

Митрополит Феодор відвідав Свято-Покровський храм села Каштаново, що на Берегівщині 17 лютого, в неділю про митаря і фарисея, керуючий єпархією Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський  з архіпастирським ві...
Нові правила поховання можуть знову змінити Депутати Верховної Ради планують переглянути норму про обов'язкову експертизу померлих та дозвіл на поховання через суд - повідомляє Спілка правосла...

Про автора

Залишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →