Новини Топ новини УПЦ

Православні Закарпаття відзначили 10-ту річницю прославлення преподобного Іова Угольського

18 вересня Церква Христова вшановує десяту річницю від дня прославлення преподобного Іова (Кундрі) Угольського.

перед початком Божественної Літургії було освячено розпис Свято-Димитріївського храму, в якому почивають мощі преподобного.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, якому співслужили: Високопреосвященніший Іларіон, митрополит Донецький і Маріупольський, Високопреосвященніший Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський, Високопреосвященніший Іоанн, митрополит Херсонський і Таврійський, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський, Високопреосвященніший Георгій, архієпископ Михайлівський і Кошицький, Високопреосвященніший Єфрем, архієпископ Бердянський і Приморський, Преосвященніший Парамон, єпископ Броннецький, Преосвященніший Сільвестр, єпископ Белогородський та понад сотня священнослужителів.

Велика кількість вірян та духовних чад преподобного зібралися в с. Мала Уголька для того аби єдиними устами та єдиним серцем прославити угодника Божого преподобного Іова Угольського.

Зокрема, з міста Мукачева вірян з благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, супроводжував настоятель Свято-Вознесенського храму, що діє при Неврологічному інтернаті №1 – протоієрей Вадим Гайдиш.

Насамкінець, після літургії був звершений молебень перед нетлінними мощами святого після завершення якого була виголошена проповідь.

Текст і фото: Іван ФЕННИЧ

(Переглядів: 39 )